Skocz do zawartości

szablony opisów

Polecane posty

Co oznacza, że Allegro tego nie uznaje? Tutaj trzeba odróżnić dwie sprawy - strukturę opisu od merytorycznej zawartości opisu.

 

Nową strukturę opisu jak najbardziej Sello obsługuje, natomiast to czy aukcja merytorycznie zgadza się z wymogami Allegro co do zawartej treści, jakości zdjęć oraz ich zawartości to już jest indywidualna kwestia sprzedawcy.

Link to postu

Co oznacza, że Allegro tego nie uznaje? Tutaj trzeba odróżnić dwie sprawy - strukturę opisu od merytorycznej zawartości opisu.

 

Nową strukturę opisu jak najbardziej Sello obsługuje, natomiast to czy aukcja merytorycznie zgadza się z wymogami Allegro co do zawartej treści, jakości zdjęć oraz ich zawartości to już jest indywidualna kwestia sprzedawcy.

 

Bartek chyba wiem co seba miał na myśli. Po wystawieniu ofert z Sello, część z nich wylądowała na Allegro z oznaczeniem, że są w starym opisie. Wygląd oferty jest OK. Z poziomu przeglądania oferty nie widać różnicy. Jednak wchodząc przez serwis Allegro w edycję, wyświetla się stary edytor.

 

Nie mam jescze pkt zaczepienia co do sytuacji w jakich to się dzieje. Sprawę dziś rano zgłosił mi pracownik, że wystawiał przez Sello a dziś miał na Allegro do poprawy. Jedną z nich widziałem i faktycznie jest coś na rzeczy. Od wczoraj jak wprowadzili możliwość wyszukania ofert w starym opisie, to szybko można to wyłapać.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...