Skocz do zawartości

Nie możesz użyć warunków innego sprzedającego

Polecane posty

Hey ,

 

Kopiowałem aukcje z jednego kotna na drugie poprzez :

 

- wystaw ponownie w sklepie

-zmiany zbiorcze zmień konto

 

Niestety gdy chce za akceptować dane aukcje  wyskakuje mi błąd

 

Nie możesz użyć warunków innego sprzedającego (0x80004005)

 

Edytuje zbiorczo warunki i zmieniam na prawidłowe niestety Sello tego nie widzi i nadal wyskauje błąd.

 

Natomiast gdy ręcznie do pojedynczej aukcji zmienię - jestem w stanie wystawić tą aukcje

 

Mam ponad 1300 aukcji nie widze opcji ręcznego zmieniania- proszę o pomoc co mogę zrobić by to zadziałało.

 

Sprawdziłem i okazuje się że błąd powoduje wybór " warunki zwrotów - zwrot"

 

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Problem polegał na tym, że warunki były zmieniane równocześnie ze zmianą konta, co powoduje, że konto się zmienia na nowe, a warunki zmieniają się według poprzedniego kontekstu konta. Innymi słowy, najpierw należy zmienić konto, później, w drugim wywołaniu zmian zbiorczych zmienić warunki.

Link to postu

Ale czy problem/błąd był nadal taki sam? Czy po zmianie konta wykonane były osobno zmiany każdego z tych dodatkowych pól? Zwracam uwagę, że tam jedna nazwa była taka sama dla obu kont i być może nie była podmieniana - tymczasem ma ona zupełnie inny identyfikator i trzeba ją również podmienić.

Link to postu

Wieć tak :

Poroblem się nie rozwiązał,  

Po zmianie konta z którego ma się wystawić robiłem później zmiane zwrotów, specjalnie nazwałem inaczej zwroty w allegro - też nie pomogło,

Dałem nawet  wystaw  ponownie  by sello przetworzyło (być może inaczej) i tak samo nie pomogło.

Link to postu

To powtórzmy scenariusz:

1. Zmienić konto zmianą zbiorczą, zatwierdzić OK. Aukcja zniknie z aktualnego filtra.

2. Zmienić kontekst konta na nowe konto

3. Ustawić wszystkie 3 pozycje: gwarancje, zwroty, reklamacje na wartości z nowego konta - powinny być tutaj widoczne nazwy z nowego konta. Zatwierdzić OK.

 

U nas przy takim scenariuszu aukcje przechodzą.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 20.03.2018 o 09:01, Bartosz Rosa napisał:

To powtórzmy scenariusz:

1. Zmienić konto zmianą zbiorczą, zatwierdzić OK. Aukcja zniknie z aktualnego filtra.

2. Zmienić kontekst konta na nowe konto

3. Ustawić wszystkie 3 pozycje: gwarancje, zwroty, reklamacje na wartości z nowego konta - powinny być tutaj widoczne nazwy z nowego konta. Zatwierdzić OK.

 

U nas przy takim scenariuszu aukcje przechodzą.

 

Miałem ten problem i to mi pomogło. Dzięki!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...