Skocz do zawartości

2 konta allegro w sello

Polecane posty

Witajcie, jestem tu nowy i mam nadzieje, ze ktoś podpowie jezeli chodzi o mój problem...

 

Posiadam podpięte 2 konta allegro do programu sello, na obu kontach mam takie same aukcje i podczs zmian ceny poprzez sello na jednym z kont allegrowych chcialbym, aby ta sama cena pokazała się na tej samej aukcji, ale na drugim koncie allegro.

 

Czy można to jakoś załatawić aby recznie w 2 miejscach nie klikać pojedynczych transakcji

 

dzięki

PRzemek

Link to postu

Chyba nie. Przynajmniej jeśli chodzi o ceny towaru to nie.

Ceny transportu możesz tak zautomatyzować.

 

Ale ja bym nie robił takich samych cen w moich 4 sklepach głupio to wygląda. Pozatym Klient kocha przebierać w ofertach, niech ma albo tanio i źle, albo dobrze i drogo, albo bez negatywów i też drobi,  dla każdego coś miłego. Nie ułatwiaj życia za bardzo, to przeczy zasadom marketingu.

Link to postu

Można, ale musisz mieć na aukcji wystawione towary z kartoteki. Zmieniasz cenę towaru w kartotece w jakikolwiek sposób i następnie w aukcjach trwających klikasz Aktualizuj cenę z kartoteki towarów, lub Ustaw cenę sprzedaży - zależnie od potrzeb. Standardowo wygenerują się zmiany oczekujące, które należy wysłać poprzez Wyślij/Odbierz > serwisy aukcyjne > wyślij > zmiany oczekujące.

Link to postu

Ale ja bym nie robił takich samych cen w moich 4 sklepach głupio to wygląda. Pozatym Klient kocha przebierać w ofertach, niech ma albo tanio i źle, albo dobrze i drogo, albo bez negatywów i też drobi,  dla każdego coś miłego. Nie ułatwiaj życia za bardzo, to przeczy zasadom marketingu.

 

Tu się z kolegą zgadzam. To tez jest dobre rozwiązanie - dwa konta i dwie różne polityki sprzedażowe. Też to praktykujemy. Np konto ze standardową ofertę, później konto z większymi cenami towarów, ale niższymi cenami transportu,  kolejne konto można zrobić normalne koszty wysyłki, wyższe ceny i więcej działań marketingowych typu "Rabat na 2 szt. 50%". Każde z kont sprzedaje, z różnymi efektami, ale in plus.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...