Skocz do zawartości

Kursor w polu nr nadania

Polecane posty

Mam małą sugestię zmiany położenia kursora w okienku jak się kliknie na paczkę w Paczki-Do Wysłania. Obecnie kursor pojawia się w polu Klient, a czy dało by się zmienić na Nr nadania. Taka drobna zmiana pomogła by osobom które korzystają z e-nadawcy, dzięki temu szybko wklejam numer nadania i enter i kolejna :-)

Link to postu

POPIERAM. Często brakuje nam tej opcji w modle PACZKI > DO WYSŁANIA.

Do WYSŁANYCH zaglądam tylko, jak ktoś pyta o losy przesyłki, i... raczej w WYSŁANYCH nie potrzeba już edytować tego pola, no może skopiować numer paczki (choć i tak raczej link do śledzenia niż sam nr).

Link to postu
21 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Ok. Dodamy taką funkcję i w DO WYSŁANIA. Czy mają to być osobno sterowane funkcje, czy wystarczy jeden i ten sam parametr do obu tych zakładek?

Super.

Nie wiem, co masz na myśli, pisząc o sterowaniu, ale ja sobie wymarzyłem, że klikam myszką (lub przesuwam się kursorem) na paczkę (nie otwieram), skanuję kod z paczki i on wskakuje w odpowiednie miejsce w paczce. Robię to żadko, ale pomażyć można... :P

Link to postu
3 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Czy potrzeba dwóch osobnych parametrów, że w jednej zakładce ma przeskakiwać a w drugiej nie :).

Jak dla mnie w DO WYSŁANIA niech wskakuje, a w WYSŁANYCH nie używam więc wg zdania innych niech będzie.

Dodam jeszcze, że jak się kursor znajdzie się w polu nr nadania, to niech go podświetli (jeśli już jest tam numer) do ew. skopiowania/podmiany z czytnika kodów.

Link to postu
Dnia 4/3/2018 o 18:12, artekw napisał:

Taka drobna zmiana pomogła by osobom które korzystają z e-nadawcy, dzięki temu szybko wklejam numer nadania i enter i kolejna :-)

Ja dodam, że jak wysyłałem z e-nadawcy, no to drukowałem z niego etykietę i do Sello skanowałem ją czytnikiem kodów, który był zaprogramowany na dodawanie tego "entera" po skanie kodu, stąd było to chyba najbardziej optymalne rozwiązanie, mała rzecz a cieszy :D 

 

 

 

Kolejnym problemem jest, że jak w polu "numer paczki" chcę zaznazyć cały numer paczki metodą CTRL+A aby za chwilę zrobić CTRL+C i CTRL+V w innym programie, to niestety opcja wyboru CTRL+A zachowuje się w tym oknie bardzo dziwnie, krótko mówić nie zaznacza całego numeru paczki. Czy można to poprawić ?

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...