Skocz do zawartości

Problem z tworzeniem paczkomatów przez Sello

Polecane posty

28 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

To było w szablonie całego forum, tutaj na forum są też inne programy. Ale chyba jakieś tam możliwości umieszczania dodatkowego wpisu nad postami dla poszczególnych forów chyba jest. Sprawdzę.

A może tutaj: https://forum.insert.com.pl/index.php?/forum/39-sello/

new.JPG.05fb8fac81505a23f487b1d928eea4e8.JPG

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Tylko, że wtedy będę musiał to samo dodawać i synchronizować w dwóch miejscach a to zajmuje niemało czasu. Wcześniej źródłem RSSów w Sello oraz wpisów na stronie www było forum. Teraz źródłem tych danych jest strona sello.pl, forum samo nie wciąga tych danych z zewnątrz.

To wrzucaj tam tylko linka do sellopeel.

Link to postu
3 minuty temu, G W napisał:

jednak nie automatycznie

Chyba wcześniej wprowadziłem Cię w błąd niechcący... Przepraszam. Etykiety trzeba drukować ręcznie z menu DRUKI DO PACZKI.

4 minuty temu, G W napisał:

Numery nadania muszę pobrać

Tutaj u mnie od razu się pokazują przy wysyłaniu paczek do DOSTAWCÓW.

 

Link to postu

Tak będzie, ponieważ tak działa nowe API ShipX InPostu. Paczki utworzone przez API otrzymują status Utworzona i w tym momencie nie jest dostępny jeszcze numer wysyłkowy. Numer wysyłkowy będzie dostępny po przetworzeniu tych paczek przez API. Pojawią się one również w menedżerze paczek oraz w Sello zmieni się ich status na Przygotowane.

Proponuję włączyć w Sello kolumnę z numerem nadania w module paczek (Ctrl+Shift+K) oraz automatyczne pobieranie statusów co kilka minut (Ustawienia > Parametry wysyłania i odbierania > zakładka DOSTAWCY PACZEK). Wtedy będzie widać czy już przesyłki są gotowe do drukowania itp.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...