Skocz do zawartości

Zakończone jakiś czas temu a pojawiły się na magazynie

Polecane posty

Hey mam do was pytanie jak robicie z Towarami które  skończyły się  i aukcja zakończyła się.

Natomiast gdy Towar znów się pojawił na magazynie jak filtrujecie towary / aukcje zakończone by znów je wystawić.
Sello brakuje także duplikatów aukcji etc .


Rozwiązaniem mogło by być w przygotowanych filtr wystawione nie wystawione na jakimś koncie .

 

Link to postu

Aktualnie chyba naljepiej dla sprzedawcy zrobić to z poziomu allegro wykorzystując opcje WZNÓW:

https://allegro.pl/seller-offers

Aukcja wznawia się z tym samym nr (do 1 czy 2 wstecz) i powiązania w Sello zostają zachowane.

 

 

Rozwiązaniem mogło by być w przygotowanych filtr wystawione nie wystawione na jakimś koncie .

Taki filtr jest w TOWARACH.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

Jest w Towarach - ale aukcje od towarów się różnią -  zakończona aukcja to nie raz opracowany Towar  wiec ciężko to tak potraktować. 
Najlepiej gdyby ten filtr przenieść do przygotowanych wtedy nawet  ułątwi się przerzucanie aukcji z jednego konta na drugie etc.


Co do wznawiania aukcji - wszystko super ale jeśli  masz dużo towaru  to pasuje to jakoś masowo robić.

Link to postu

Sello ma taką możliwość jeśli wystawiasz aukcje z TOWARÓW posługując się SZABLONAMI i SZABLONAMI OPISÓW to wystawienie nowych aukcji (jednej lub kilkuset) ogranicza się do kilku klików myszką. Filtr w TOWARACH był utworzony po to, by przesortować co nie jest wystawione w chwili obecnej. Jak tak działasz to dzieje się to wg "wzoru":

DANE Z TOWARU + SZABLON AUKCJI + SZABLON OPISU = AUKCJA PRZYGOTOWANA

 

Co do nowych filtrów to musiałby się wypowiedzieć ST...

Link to postu

Wiem jak to działa - ale  zmiany nazw zrobiłem na poziomie aukcji  w towarach nie masz specyficznych ustawionych wiec jest  to problemem . 

A szablony aukcji są zbyt ogólne musiał bym ich mieć  do każdej aukcji jeden szablon .

Czekam na działanie pól własnych w specyficznych odrazu można było by pobrać producenta nr katalogowe ale teraz tego nie ma.

Jest to karkołomne nawet gdybym przepisał wszystkie nazwy to pól specyficznych nie dam rady -  a nieraz jest to po 5- 8 wyborów które pochłaniają czas. 

Więc najbardziej zależało by mi by to robić z zakończonych gdzie już specyficzne mam ustawione. 

A gdy filtruje zakończone to pokazuje mi aukcje które się wznowiły - do wyczerpania zapasów odnawiają się co 30 dni wiec znów pojawiają się w zakończoncyh. 

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...