Skocz do zawartości

Bład przy dekretacji wyciągu bankowego i KW

Polecane posty

Dzień dobry. Czy ktoś z Was spotkał się z takim błędem? (prt sc). Dodam że błąd pojawił się z nową wersją 21 programu, pojawiał się podobny przy księgowaniu faktur sprzedaży ale do faktur dostałem zbiorczą poprawkę z dnia 06.07.2018 r.

6.png

Edytowane przez Łukasz Saładonis
Link to postu
17 godzin temu, Roman Budzisz napisał:

Czy program powtarza się na wersji 21.0.1? Dokonanych było w tej wersji parę poprawek związanych z podłączeniem rozrachunków podczas dekretacji automatycznej.

Tak problem występuje w dalszym ciągu. Problem dotyczący faktur sprzedaży też pojawiał się ale został rozwiązany zbiorczą poprawką z dn. 06.07.18.

Link to postu
20 godzin temu, Roman Budzisz napisał:

Czy program powtarza się na wersji 21.0.1? Dokonanych było w tej wersji parę poprawek związanych z podłączeniem rozrachunków podczas dekretacji automatycznej.

Następny problem nie mogę zapisać dokumentu. Zakup jest zadekretowany a w ewidencji VAT wykazuje wartość zerową.

1.png

Link to postu

Dzień dobry,
na szybko nie powtarzamy błędu. Proszę o informację w jaki sposób powstają rozrachunki? Czy dokumenty są dodawane w Subiekcie? Czy odbywa się jakaś komunikacja?  


Do szybkiej analizy pomocna byłaby baza danych. W tym celu najpierw proszę o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie:
https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/formularz_kontaktowy.html
W treści zgłoszenia proszę zaznaczyć, że dane są kierowane do konkretnej osoby (np. do mnie). Zostanie przesłany do Pana link do odpowiedniej umowy powierzenia. Po jej zatwierdzeniu proszę wgrać pliki na jakiś dysk chmurowy i udostępnić nam linka – wtedy będziemy mogli zająć się ich analizą. 

Link to postu
Dnia 19.07.2018 o 10:08, Łukasz Saładonis napisał:

Następny problem nie mogę zapisać dokumentu. Zakup jest zadekretowany a w ewidencji VAT wykazuje wartość zerową.

1.png

Proszę jeszcze o garść informacji:

1. Co oznacza, że wykazuje wartość zerową - na liście dokumentów VAT w ewidencji wartość netto/VAT/brutto wynosi zero?

2. Czy to są zapisy, które istniały w systemie przed wgraniem wersji 21.0.0/21.0.1 ?

3. Proszę w Konfiguracji, w Parametrach rozrachunków, włączyć opcję Pokaż wartość VAT na rozrachunkach.

4. proszę pokazać jak wygląda zobowiązanie podłączone do tego zapisu VAT i jak wygląda spłata do tego zobowiązania.

 

 

Link to postu
21 godzin temu, Roman Budzisz napisał:

Proszę jeszcze o garść informacji:

1. Co oznacza, że wykazuje wartość zerową - na liście dokumentów VAT w ewidencji wartość netto/VAT/brutto wynosi zero?

2. Czy to są zapisy, które istniały w systemie przed wgraniem wersji 21.0.0/21.0.1 ?

3. Proszę w Konfiguracji, w Parametrach rozrachunków, włączyć opcję Pokaż wartość VAT na rozrachunkach.

4. proszę pokazać jak wygląda zobowiązanie podłączone do tego zapisu VAT i jak wygląda spłata do tego zobowiązania.

 

 

Dzień dobry.

Ad. 1. Dokument jest zapisany wykazuje wartość na liście dokumentów VAT ale w rejestrze VAT wykazuje wartość zerową :(

Ad. 2. Tak może to być prawdziwe stwierdzenie. Nie było tych problemów przed wejściem 21.0.0. lub 21.0.1

Ad. 4 w załączeniu. 1.thumb.png.4d5e76f8432277ead1205617511186dd.png2.thumb.png.8992293e078e8c87f0c535495b22b342.png

 

Link to postu
21 godzin temu, Roman Budzisz napisał:

Proszę jeszcze o garść informacji:

1. Co oznacza, że wykazuje wartość zerową - na liście dokumentów VAT w ewidencji wartość netto/VAT/brutto wynosi zero?

2. Czy to są zapisy, które istniały w systemie przed wgraniem wersji 21.0.0/21.0.1 ?

3. Proszę w Konfiguracji, w Parametrach rozrachunków, włączyć opcję Pokaż wartość VAT na rozrachunkach.

4. proszę pokazać jak wygląda zobowiązanie podłączone do tego zapisu VAT i jak wygląda spłata do tego zobowiązania.

 

 

Ad. 3 Zmieniłem konfigurację rozrachunków ale dalej mam błąd przy dekretacji. W poniedziałek przekazałem dla Państwa moją bazę danych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...