Skocz do zawartości

Pełny opis w GT > Sello > NO w aukcji

Polecane posty

Uzupełniłem stany magazynowe i mam trochę aukcji, które nie mają NO. Nigdzie.

Utwierdźcie mnie w moim przekonaniu: na chwilę obecną nie ma opcji skorzystania z opisu w GT (tworzonego ze skopiowanego wcześniej opisu (subiektowy "html") do worda (bez formatowania),  wyrównaniu go w wordzie ręcznie (usuwanie linii, B, nowa linia) i wklejeniu ponownie do GT?

Utwierdźcie lub poprawcie :)

W tej chwili z takiego tekstu w żaden sposób sello nie rozpoznaje nowych linii, zachowuje jedynie boldowanie i wypunktowaną listę.

Celem takiego zamiaru jest pominięcie PW dla szybszej zmiany na NO w Sello. Cały tekst lądował by w jednej sekcji allegro, odpowiednio ułożony.

Link to postu
Dnia 11.10.2018 o 14:46, Ks. Robak napisał:

A word zrobił <br> czy <p> ?

Bo musi być <p> aby działało.

Można zamienić


[Towar::Opis| escape_xml | replace=`<br />==<p>`| unescape_xml]

 

 

Pomogło, ale trzeba wykonać jeszcze kilka kroków, mianowicie:

- wklejenie starego opisu do word jako opis niesformatowany

- ręczna edycja (odstępy (niestety 2 entery to nadal 1 linia w html), b, lista punktowana...)

- zapisanie takiego dokumentu jako *.html

- otwarcie przygotowanego pliku w przeglądarce

- skopiowanie widoku strony

- wklejenie go do pełnego opisu w gt

 

Widać, że nie da się tego uniknąć. Oczywiście mając na celu, żeby w GT był ten sam opis.

Wydaje się też, że ten sposób jest szybszy niż kopiowanie opisu do PW w Sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...