Skocz do zawartości

Usuwanie nieaktualnego rachunku bankowego

Polecane posty

Czy można usunąć stary, nieaktualny rachunek bakowy? Po zmianie banku lub rezygnacji np. z faktoringu chciałabym zrobić porządek. Tym czasem przy rozliczaniu płatności na rachunek inny niż tzw. podstawowy wyświetla mi się długa lista wszystkich kiedyś użytych rachunków.

Próbowałam zrobić to najprostszą metodą - czyli usuń rachunek. Niestety program krzyczy, że są z nim powiązane operacje.:-\

 

Link to postu
26 minut temu, Elżbieta Miler napisał:

Czy można usunąć stary, nieaktualny rachunek bakowy? Po zmianie banku lub rezygnacji np. z faktoringu chciałabym zrobić porządek. Tym czasem przy rozliczaniu płatności na rachunek inny niż tzw. podstawowy wyświetla mi się długa lista wszystkich kiedyś użytych rachunków.

Próbowałam zrobić to najprostszą metodą - czyli usuń rachunek. Niestety program krzyczy, że są z nim powiązane operacje.:-\

 

 

Ja przerobiłem sobie ich nazwy, np. zamiast ING można zrobić x_ING i będziesz miał nieaktywne na końcu listy. Mam kilka rachunków zamkniętych i przynajmniej na listach wyboru mi nie  przeszkadzają, skoro insert nie może ich ukryć tak jak niepotrzebne towary.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Usuwanie nieaktualnego rachunku bankowego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...