Skocz do zawartości

Nie pobiera formularzy

Polecane posty

Witam, do wczoraj było ok, dziś po integracji sello z inpostem paczkomatami allegro, sello przestało pobierać formularze, transakcje sa pobrane formularzy brak.

W raporcie z operacji wysyłania i odbierania wyskakuje błąd:

Ostatnia operacja nie powiodła się.
SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured
An error occurred in the secure channel support (12157)

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Maciej

Link to postu
2 godziny temu, maciej drozdzynski napisał:

Sello 1.30.5, instalowałem kilka dni temu. Wszystko było ok, dziś skonfigurowałem paczkomaty allegro i pobiera gołe transakcje bez formularzy

Uruchomienie paczkomatów nie powinno wpłynąć na formularze. Posprawdzaj ustawnienia pobierania.

Nie ma błędów w pełnym raporcie odnoszących się do pobierania danych z allegro?

Link to postu

Edytując transakcję zamiast Inpostu wybierałem DPD, znaczniki wróciły

Prawdopodobnie przyczyna błędu był sposób wysyłki. Jako płatne z góry domyślne miałem Inpost paczkomaty, po pobraniu takiej transakcji wyskakiwał błąd niepoprawny adres(moim zdaniem sello sprawdzało czy jest to adres paczkomatu), formularz się pobierał, ale nie wiedziałem o tym z powodu braku czerwonego znaczka.

 

Jako dostawe domyślną wybrałe DPD , formularze i płatności pobierają się poprawnie ze znaczkami zielonego dolara i czerwonego prostokątu.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...