Skocz do zawartości

Sello 1.31.1 nie chce wystawiać z harmonogramu

Polecane posty

Chciałem wystawić nowe oferty, przygotowałem sobie, ustawiłem godzinę żeby sello wysłało do allegro jak to zwykle robiłem w każdej poprzedniej wersji, program zgłosił wysyłanie ofert i po sekundzie komunikat oznajmił na zielono że zakończono, a ofert do wystawienia jak było 50 tak dalej jest.  Żadnych błędów nie stwierdzono.

 

image.png.20d969a7e85899cecf7bd743f8957308.png

Link to postu

nie mogę bo w przygotowanych mam kilkaset ofert ale do wystawienia tylko kilkadziesiąt, jak usunę znacznik "gotowe do wystawienia' to będę miał zdublowane i nie będę wiedział nad którą już siedziałem. Harmonogram dla mnie działał idealnie w poprzednich wersjach, oznaczałem jakie oferty mogą lecieć a nad resztą sobie pracowałem.

Zresztą nie istotne jak sobie zarządzam ofertami, chodzi mi o to że harmonogram nie działa a ja nie używam funkcji "wrzuć wszystko jak leci".

Edytowane przez Grzegorz Kulig
Link to postu

No i namęczyłem się żeby mi zostały tylko te oferty które można puścić do allegro i co? "an error has occurred HTTP Status: Bad Request (400)" w każdej. Co teraz? Błąd sello czy błąd allegro?

 

image.png.2e402c2a6d40a74e1032b1a678ea5deb.png

Póki co to nowe sello tworzy same problemy :( rozumiem że nowy system, niektórych funkcji nie ma albo nie działają itp, z cennikami sobie poradziłem własnymi skryptami ale teraz nawet wystawiać nowych ofert nie mogę i w sumie nie wiem nawet dlaczego ;-(

 

 

Edytowane przez Grzegorz Kulig
Link to postu
26 minut temu, Grzegorz Kulig napisał:

No i namęczyłem się żeby mi zostały tylko te oferty które można puścić do allegro i co? "an error has occurred HTTP Status: Bad Request (400)" w każdej. Co teraz? Błąd sello czy błąd allegro?

 

image.png.2e402c2a6d40a74e1032b1a678ea5deb.png

Póki co to nowe sello tworzy same problemy :( rozumiem że nowy system, niektórych funkcji nie ma albo nie działają itp, z cennikami sobie poradziłem własnymi skryptami ale teraz nawet wystawiać nowych ofert nie mogę i w sumie nie wiem nawet dlaczego ;-(

 

 

Sprawdź pierwszy od góry post Bartka:

https://forum.insert.com.pl/index.php?/search/&q=HTTP Status: Bad Request (400)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...