Skocz do zawartości

Instrukcja powiązania sposobu wysyłki w Sello ver. 1.31.1

Polecane posty

2 minuty temu, Piotr Miziołek napisał:

Chcę utworzyć wszystkie powiązania chodzi mi o Inpost, Pocztex, i poczta zwykła jeżeli mógłbyś napisać kroki w jaki sposób to zrobić byłbym wdzięczny. Chodzi oczywiście w sposobach wysyłki sello 

OK. Powiedz mi tylko, czy te powiązania były i zostały utracone w 1.31? czy też chcesz w ogóle zrobić to po raz pierwszy?

Link to postu

Rozumiem zatem, że nie da się łączyć dostaw w TRANSKACJI na karcie FORMULARZE?

A czy pobrałeś pełne dane o dostawach po instalacji 1.31?

image.png.dc79fe5159f0c492b9a3b694a740a83b.png

 

Czy udało się wszystko zrobić wg instrukcji instalacji 1.31?

https://www.sello.pl/2019/06/25/sello-1-31-0/

Link to postu

Pobieranie parametrów wyskakuje to w raporcie 

Pobieranie słownika dostaw z serwisu Allegro: Niepoprawna odpowiedź serwera Allegro. Szczegóły w raporcie.

Nie można wykonać wiązania w czasie wykonania na pustym odwołaniu.
Zwrócone dane:
{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: eyJhbGciOiJSUzI1NiIsInR5cCI6IkpX
 

Link to postu
1 minutę temu, Piotr Miziołek napisał:

to że w sposobie wysyłki to wiem ale jak dalej zrobić bo tworzę i chcę zrobić właśnie w FORMULARZE da się przeklikać przyciskiem [<] sposób wysyłki  jest na czerwono i żółta chmurka że nie zmieniono sposobu wysyłki  

Pokaż jak masz ustawione powiązania dla sposobu wysyłki, która generuje błędy.

Czy masz tam wybrane dostawy allegro?

image.png.cef0e0c80dd899c4795b20f70a56f96c.png

Link to postu

Tutaj w formularzu jest Inny sposób dostawy, co może oznaczać, że nie został pobrany słownik dostaw.

Czy po rozwinięciu plusikiem w oknie dostawy Allegro, istniejąca tam lista dostaw jest pogrupowana (na kurierów, wysyłki zagraniczne, Odbiór w punkcie itp) czy jest to jeden ciąg dostaw?

Link to postu

A klient na pewno wybrał Paczkomat czy może jest dostępna opcja Inny sposób dostawy na aukcji i wpisał kwotę 8,60?

Obok pole w transakcji widać też ikonkę ostrzeżenia - co oznacza, że do transakcji jest podpiętych kilka formularzy i na każdym z nich są inne dostawy wybrane. Czy dotyczy to może grupy transakcji?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...