Skocz do zawartości

Towar jednorazowy pomoc

Polecane posty

Od jakiegoś czasu mamy problem z "towarem jednorazowym". Klienci kupują towary których nie mamy na stanie a nie wiem jak to mogę wyłączyć. W aukcjach trwających nie ma szukanej aukcji w zakończonych też nie ma, a jak wejdę w aukcje i wybiorę wszystkie to aukcja jest i w ilości jest 264 sztuki. Jak mogę z tym poradzić? I dziś wyszło że ktoś kupił towar i w transakcjach jest znaczone towar jednorazowy

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Edytowane przez Piotr Wicha
Link to postu

Problem najprawdopodobniej wynika z tego, że aukcja nie jest powiązana z towarem. Nie ma związku z ilością sztuk.

Zasada jest taka: jeśli aukcja nie jest powiązana z towarem, to Sello nie wie jaki towar wstawić do TRANSAKCJI, więc wpisuje TJ.

Naprawa: powiązać aukcję z towarem kartotekowym.

UWAGA - od czasu gdy do Sello trafiła aukcja nie powiązana z towarem do czasu powiązania aukcji, w TRANSAKCJACH będą się pojawiać TJ, które należy ręczenie podmienić na kartotekowe - samo się nie naprawi...

 

 

Link to postu

Aukcja najpewniej jest trwająca, tylko w Sello nie jest odebrany jej status i widnieje ciągle jako wysłana - dlatego nie ma jej ani w trwających ani w zakończonych. Najlepiej pobrać aukcje trwające i zakończone i upewnić się czy nie ma podczas pobierania żadnego błędu. Zalecam też zainstalowanie najnowszej wersji 1.32, bo są tam usprawnienia dotyczące zarządzaniem stanami aukcji po wystawieniu, jak również przy odbieraniu tylko trwających (żeby nie pobierać dużej ilości aukcji zakończonych).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...