Skocz do zawartości

Na stronie nowa wersja 1.32.2 - problem

Polecane posty

Hej

Wczoraj po problemie który dotknął chyba wszystkich (samoczynne wywalanie sello) zajrzałem na stronę główną, a tam wersja 1.32.2 ?!

Po zainstalowaniu problem z wywalanie sello jak na razie ustąpił, jednakże u mnie zauważyłem jeden błąd, a mianowicie: 

transakcja w allegro wczoraj (środa) o godzinie 23:03 w sello zaciągnięta na czwartek godzina 0:03. Dodam że zegar systemowy ustawiony prawidłowo.

  • Lubię to 1
Link to postu
1 godzinę temu, Paweł Tobor Tobor napisał:

zajrzałem na stronę główną, a tam wersja 1.32.2 ?!

Te informacje powinny się wyświetlić na stronie startowej - czy tak się nie dzieje?

1 godzinę temu, Paweł Tobor Tobor napisał:

transakcja w allegro wczoraj (środa) o godzinie 23:03 w sello zaciągnięta na czwartek godzina 0:03. Dodam że zegar systemowy ustawiony prawidłowo.

Zapewne problem z czasem zimowym:

https://github.com/allegro/allegro-api/issues/2446

 

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Te informacje powinny się wyświetlić na stronie startowej - czy tak się nie dzieje?

Nie, nie było i nie ma.

image.png.e0709028cc8d69b350d9ef739dfdafb9.png

Ta ostatnia - mam wrażenie - ustawia się sama jako nieprzeczytana, bo już chyba to odznaczałem... (dotyczy 1.31).

Link to postu
9 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Tam powinno być zawsze ostatnich 5 aktualności pobranych z sello.pl.

A teraz znikło 1.32.2 i pojawiło się ponownie nieprzeczytane "Zaktualizuj Sello", chociaż rano było oznaczone jako przeczytane (na 2-óch bazach tak samo).

Lista żyje swoim życiem...

image.png.ab048f0e67e077848466054cfab71292.png

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Na stronie nowa wersja 1.32.2 - problem

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...