Skocz do zawartości

Sello 1.33 - Faktury

Polecane posty

Witam, pobrałem dziś najnowszą wersję Sello, zgodnie z zapowiedziami zniknęła zakładka formularze. Niestety nie mogę odnaleźć nigdzie w transakcjach adnotacji czy klient wybrał FV czy paragon- zniknęła razem z zakładką "formularze". Czy opcja pojawi się dopiero w następnych wersjach, czy po prostu ją gdzieś przeoczyłem? Pozdrawiam.

Link to postu
8 minut temu, it7 napisał:

Witam, pobrałem dziś najnowszą wersję Sello, zgodnie z zapowiedziami zniknęła zakładka formularze. Niestety nie mogę odnaleźć nigdzie w transakcjach adnotacji czy klient wybrał FV czy paragon- zniknęła razem z zakładką "formularze". Czy opcja pojawi się dopiero w następnych wersjach, czy po prostu ją gdzieś przeoczyłem? Pozdrawiam.

Takie dane są w TRANSAKCJI:

image.png.9d77a1c9607efd9a2ec0942305f40504.png

Tu jest dokładnie to co klient wybrał na allegro. 1:1. Ustawia się samo.

Jeśli zakup jest zielony, to kient już nic nie może zmienić:

image.png.8c32f1aa6176e9e961becc0b5bd2912e.png

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

Niestety, u mnie w każdej transakcji (nawet gdy klient nie zaznaczy przy zakupie faktury) ustawia się dokument "FS Faktura sprzedaży", wydaje mi się,że można po prostu wybrać tam z listy typ dokumentu końcowego. Jako, że mam domyślnie ustawiony typ dokumentu na fakturę, jest in wyświetlany u mnie domyślnie w każdej transakcji.

Link to postu

Informacja o tym, czy klient chce fakturę czy nie wpływa bezpośrednio na ustawienie typu dokumentu w transakcji. Jeśli domyślnym typem jest paragon to zostanie on zmieniony na fakturę. Jeśli domyślna jest faktura to typ nie ulegnie zmianie. Czy coś stoi na przeszkodzie aby ustawić PA jako domyślny typ?

Link to postu
14 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Czy coś stoi na przeszkodzie aby ustawić PA jako domyślny typ?

Mogło by w takich przypadkach pomóc dorobienie znacznika na liście pokazującego czy jest wpisany NIP lub PESEL (bo i tak się zdarza). Wtedy sprzedający od razu zauważył by, że ta pozycja wymaga uwagi.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...