Skocz do zawartości

Błędy w nowym sello

Polecane posty

witam mam w raporci ciągle taki komunikat Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki 1911/2020 z konta zywiol2 na Allegro.pl: Brak ustawionego dostawcy w paczce  oraz Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki 1607/2020 z konta zywiol2 na Allegro.pl: Brak numeru zamówienia
Transakcja związana z paczką nie posiada numeru zamówienia Allegro       po aktualizacji wyskakuje mi sporo dziennie  w czym problem ??

Link to postu
23 minuty temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

ale jam ma wszystko ustawione w wysyłkach słowniakch i przed nowym sello niebylo problemu, tak czytałem wyzerowałem wszystkie paczki i wtedy zainstalowałem nowe sello nie mam juz od dawna zadnych starych zamówien, miałem tylko kilka w oczekujące na płatnosc ale juz ogarnąlęm to dawno 

Dla pewności sprawdź, bo już był gdzieś przypadek, że przy przejściu na nowe API komuś się wyczyściły te ustawienia.

Link to postu
2 godziny temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki 1911/2020 z konta zywiol2 na Allegro.pl: Brak ustawionego dostawcy w paczce

Jaki w tej paczce jest dostawca?

2 godziny temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki 1607/2020 z konta zywiol2 na Allegro.pl: Brak numeru zamówienia
Transakcja związana z paczką nie posiada numeru zamówienia Allegro

Jeśli to jest paczka dla transakcji pobranej starszą wersją programu to nie uda się wysłać jej numeru, gdyż nowe transakcji korzystają z identyfikatorów zamówienia Allegro, których w poprzednich wersjach nie było. Należy anulować wysyłanie numer dla takiej paczki i ewentualnie dodać go ręcznie poprzez Allegro.

image.png.bdf01c42f9833052c4184fd99f438646.png

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...