Skocz do zawartości

NIE POBIERA TRANASAKCJI inny sposób dostawy

Polecane posty

Miałem dzisiaj już dwa zgłoszenia od klientów że ich transakcje są nie realizowane. Okazało się że sello ich w ogóle nie nie pobrało mimo że w allegro wszystko było dokończone i opłacone. Ale zagwozdka jest taka że obaj wybrali jako formę dostawy "Inny sposób dostawy, skontaktuj się się ze sprzedającym" no i oczywiście się nie skontaktowali i wybrali sobie 0zł i tak opłacili. Tylko że wcześniejsza wersja sello pobierał taka transakcje tylko był błąd przy dostawie. A teraz nawet nie pobiera takiej transakcji. Czy błąd jest już znany?? Allegro też często ma ten błąd, że zamiast wyboru form dostawy wyświetla właśnie to "Inny sposób dostawy" No i "Janusze" wybierają, ale jak wół napisane skontaktuj się ze sprzedającym.

Link to postu

Obecnie w Sello 1.33.1 jeśli sposób dostawy nie jest poprawnie zmapowany w Sello to TRANSAKCJA się nie pobiera.

Zapewne należy zmapować 'inny sposób dostawy':

image.png.418458536906d33aa583482f973bfbf7.png

w WYSYŁKA TOWARÓW > SPOSOBY WYSYŁKI > DOSTAWA

ale tego nie testowałem.

 

Wydaje mi się,  że inny sposób dostawy wyświetla się klientom , jeśli zaznaczysz  ✓ w USTAWIENIACH DOSTAWY w Allegro:

image.png.d0a4b06ed8eab8d7d9eefdf368d269fc.png

  • Lubię to 1
Link to postu

Proszę zajrzeć do RAPORTU, powinna być tam seria błędów związanych z pobieraniem zamówienia z Allegro wraz z informacją o brakującym powiązaniu dostawy Allegro z dostawą Sello. Tak jak wspomniał Marcin wyżej, powiązanie takie musi być ustawione, aby transakcje się pobierały, gdyż inaczej w transakcjach pojawiały by się niepoprawne formy dostawy.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...