Skocz do zawartości

Kolektor danych wszystkie kody kreskowe z Nexo

Polecane posty

1 godzinę temu, Piotr Piątkowski napisał:

Czy jest kolektor który będzie obsługiwał kilka kodów przypisanych do jednego asortymentu w Subiekcie?

Nie ma. Oba kolektory obsługiwane w Subiekcie (Novitus Inwentaryzator, Elzab Kolektor Plus) nie potrafią obsłużyć wielu kodów do jednego produktu.

Elzab Kolektor CE (na terminale graficzne z WindowsCE) ma taką funkcjonalność, mam w planach na przyszły rok dodanie obsługi tego kolektora w Subiekcie. Jeśli macie Państwo inne propozycje kolektorów z taką funkcjonalnością, proszę o podzielenie się informacjami.

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...
19 godzin temu, Akces Toruń napisał:

Na waszej stronie nie udało mi się znaleźć bardziej rozbudowanego opisu - np. z jakimi kolektorami działa (z obrazka stawiam na windows ce).

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

To ja mam pytanie czy przy pomocy kolektora możemy odczytywać SYMBOL produktu i po tym zaczytywać towary? (mam wydrukowane etykiety ze swoimi symbolami towarowymi CODE 128 ) czy tylko w grę wchodzi kod kreskowy na zakładce miary ?

Jeśli tak to jaki zestaw polecacie - Cipher + Inwentaryzator czy coś innego?

Aby ułatwić wydawanie z magazynu na montaże chcę dać magazynierom właśnie kolektory i będą mogli skanować nasze etykiety z symbolami (oczywiście w formie kodu kreskowego).

Dobrze jeśli podczas skanowania produktu byłaby możliwość zeskanowania / wpisania również jego numeru SN :) (kod_dostawy)

Edytowane przez Patryk Kłoda
Link to postu
  • 1 rok później...

Na przykładzie Novitus Inwentaryzator (licencja pełna) na terminalu CPT 8200 i CPT 8400:

image.png.cbce2eee72300c92c588b33594c508fd.png

Do każdej jednostki miary można przypisać odrębny kod kreskowy i wysłać do kolektora danych. Rezultatem wykonania operacji będzie każda jednostka miary zapisana jako osobna kartoteka towarowa w kolektorze danych.

Zarówno kolektor danych Elzab jak i Novitus, które są obsługiwane przez InsERT nexo, nie potrafią obsłużyć wielu kodów dla jednego towaru. Z tego względu został dodany parametr w aplikacji SUZ - emulacja wielu kodów, który po włączeniu, powiela kartotekę towaru, nadając jej kod kreskowy zdefiniowany w kodach dodatkowych w Subiekcie.

image.png.7d2b2ca0de22096810a4e1f19f06dd8d.png

Przykładowo mając podstawową jednostkę miary „szt.” z kodem 123 oraz wprowadzone dla tej jednostki miary 5 dodatkowych kodów, to przy włączonym parametrze, do kolektora danych zostanie wysłanych 6 tych samych towarów:

  • 1 z kodem głównym (przyp. 123),
  • 5 z dodatkowymi.

Poniżej przesyłam listę urządzeń zewnętrznych, gdzie wymienione są kolektory danych obsługiwane przez Subiekta nexo.

Urządzenia zewnętrzne - lista

Edytowane przez Przemysław Werner
Dodatkowe info
Link to postu
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 22.08.2018 o 16:05, Patryk Kłoda napisał:

Aby ułatwić wydawanie z magazynu na montaże chcę dać magazynierom właśnie kolektory i będą mogli skanować nasze etykiety z symbolami (oczywiście w formie kodu kreskowego).

Dobrze jeśli podczas skanowania produktu byłaby możliwość zeskanowania / wpisania również jego numeru SN :) (kod_dostawy)

Potrzebowałbym identyczne rozwiązanie (przyjmowanie towaru na magazyn oraz wydawanie towaru na montaże z możliwością skanowania kodów dostaw (numerów seryjnych). Udało się wdrożyć takie rozwiązanie?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...