Skocz do zawartości

Wznawianie aukcji & wystawianie nowej

Polecane posty

Witam, jestem stosunkowo nowym użytkownikiem Sello i póki co uczę się sprawnej pracy na nim.

Mam problem albo raczej dylemat i chciałbym zapytać o doświadczenia jakie mają inni użytkownicy. Już opisuje o co chodzi.

Mam zsynchronizowane stany magazynowe ze stanem sklepowym.
W związku z tym mam dość dużą rotację aukcji które często się zamykają ze względu na sprzedany towar w sklepie albo na allegro.

Tak samo często mam dostawy do sklepu towaru który by pasowało wystawić na aukcji. I tutaj rodzi się dylemat.
 

1.Wystawiać nowe aukcje bo łatwiej mi jest przesortować w zakładce towar po niewystawionych i ze stanem większym niż 0.

2. Szukać w zakończonych aukcjach i wystawiać ponownie poprzednie aukcje - tylko tutaj muszę ręcznie wyszukiwać towar który ponownie się znalazł na magazynie.

Jak to robicie żeby to miało ręce i nogi. Może jakiś patent na sprawne wystawianie ponowne bo jak by nie patrzył wolał bym wznawiać aukcję a nie wystawiać nową.

Link to postu
Dnia 27.03.2020 o 09:41, Kaczor . napisał:

Na chwilę obecną korzystam z zakładki towary i na kartotece towaru przechodzę do zakładki aukcje /na dolnej części ekranu/. Tam korzystam z opcji Pokaż w serwisie i już na allegro klikam wznowienie.

Kaczor bardzo fajny pomysł, o wiele ułatwia pracę.

Fajnie by było gdyby coś w tym kierunku się udało zrobić, takie automatyczne wznawianie aukcji jak się pokaże towar na stanie - ale by to było cudowne rozwiązanie.

Może ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe roziwązania?

 

 

  • Lubię to 1
Link to postu
Dnia 27.03.2020 o 09:41, Kaczor . napisał:

Na chwilę obecną korzystam z zakładki towary i na kartotece towaru przechodzę do zakładki aukcje /na dolnej części ekranu/. Tam korzystam z opcji Pokaż w serwisie i już na allegro klikam wznowienie.

Niesamowite proste i skuteczne Lepsze niż każdy ze sposobów który stosowałem

  • Lubię to 1
Link to postu

Witam, obecnie wznawiamy aukcję przez zakładkę "zakończone" i tu wybieramy zakres dat jaki nas interesuje. Pojawiają się zakończone aukcje i sortujemy je po dostępności towaru. Następnie zaznaczamy wybraną i prawy dolny narożnik ekranu "wznów w serwisie" Robimy to codziennie, ponieważ dostawy są codziennie. Raczej się nie zdarza aby towar był niedostępny powyżej 45dni.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...