Skocz do zawartości

Drukowanie zbiorcze dokumentów końcowych

Polecane posty

18 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Obecnie nie, bo tworzenie dokumentów to jest funkcja związana z transakcjami więc w module paczek jej nie ma. Aczkolwiek mamy już taką sugestię zapisaną

Bartku, a czy rozważana jest możliwość wprowadzenia synchronizacji paczek z dostawcą (np. z inpostem) tylko dla paczek zaznaczonych myszką w module PACZKI? (chyba, że już jest a jej nie zauważyłem?). Czasami jakieś paczki - wcześniej przekazane do pakowania (do modułu DO PACZEK) przekładamy na kolejny dzień) i aby dla nich nie generować etykiety musimy je usuwać, co robi nam pewien "bałagan" w sekcji TRANSAKCJE > DO PACZEK. Na co dzień PACZKI do których wydrukowano etykiety dodajemy do listy wysyłkowej, co przy odpowiednim filtrze pozwala nam wyświetlać paczki z i bez etykiety. Problem w zasadzie występuje dla tylko inpostu (i będzie podobny dla ew. przyszłych integracji z dostawcami) - pocztę i kuriera ogarnia PP2, a na razie trzymamy się paczkomatów generowanych bezpośrednio z Sello.

Link to postu
3 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Bartku, a czy rozważana jest możliwość wprowadzenia synchronizacji paczek z dostawcą (np. z inpostem) tylko dla paczek zaznaczonych myszką w module PACZKI?

Tak, ale do tego najlepiej nadaje się nowy model synchronizacji, na który również będą przerobione pozostałe stare synchronizatory - zapewne po wypuszczeniu już synchronizatora Subiekta.

Możesz spróbować zablokować paczkę (taki znacznik w paczce), nie powinna ona wtedy brać udziału w synchronizacji.

Link to postu
4 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

do tego najlepiej nadaje się nowy model synchronizacji

Jeśli tak, to warto poczekać.

 

4 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Możesz spróbować zablokować paczkę (taki znacznik w paczce), nie powinna ona wtedy brać udziału w synchronizacji.

Hmm... oznaczyłem jedną jako zablokowana i chyba nie ma jej na liście, nie mogę znaleźć paczki z zaznaczonym polem... Coś o tym wiesz?

Link to postu
2 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:
2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Możesz spróbować zablokować paczkę (taki znacznik w paczce), nie powinna ona wtedy brać udziału w synchronizacji.

Hmm... oznaczyłem jedną jako zablokowana i chyba nie ma jej na liście, nie mogę znaleźć paczki z zaznaczonym polem... Coś o tym wiesz?

@Bartosz Rosa  teraz doprecyzuję już na 100%: po ustawieniu 'zablokowana' paczka zniknęła z PACZEK. Nie ma jej NIGDZIE - ani w 'do wysłania' ani w 'wysłanych'... Filtry były resetowane oczywiście. Dopiero po wyszukaniu TRANSAKCJI we WSZYSTKIE mogłem z dołu w zakładce PACZKI odznaczyć 'zablokowana' i wskoczyła na listę PACZKI > DO WYSŁANIA.

Możesz sprawdzić jak to działa u Was?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...