Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem wydruków InPost od rana

Polecane posty

Dzień dobry,

 

czy dzisiaj ktoś ma problem z pobieraniem od rana wydruków etykiet z InPost przez sello? widze że etykieta jest od razu tworzona ale nie chce się absolutnie pobierać, dopiero po 20 razie program reaguje na polecenie (wcześniej nie zostaje podjęta próba wydruku i okienka znika w ciągu 0,5 sekundy, a jeśli występowalo opóźnienie w API inpost to było widać że trwa to dlużej) 

 

 

Edytowane przez Łu kasz
Link to postu

Nie nie, każdą paczkę nadaję osobno, wysyłam, numer paczki zostaje nadany ale wydruk się nie pobiera przez kilka minut pomimo ponownego pobrania danych z inpost / ale wygląda na to że problem z obciążeniem występuje, ale pierwszy raz zdarzyło mi się to w takiej "postaci" przedtem po prostu tworzył paczkę minutę ale i tak jej nie utworzył, tutaj tworzona jest momentalnie ale brak etykiety do wydruku

Link to postu
20 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

A numer nadawczy do Sello wracał z InPostu?

Tak, wracał, problem był o dziwo z samym wydrukiem, bo najczęściej przy obciążeniu inpostu numer nie wracał pomimo jego utworzenia lub nie tworzył się wcale - na razie problem minął, faktycznie wygląda to na obciążenie serwerów, a niestety kwestia długiego weekendu nie ma znaczenia, lubią się wysypać co chwilę w dowolnym momencie dnia :/ 

Link to postu

U mnie jest problem od wczoraj. Sello informuje o tworzeniu się paczki w systemie zewnętrznym ale nie mam numerów nadawczych co za czym idzie nie mogę wydrukować listu.

Status: Aktualny status paczki '3162/2020' w zewnętrznym systemie nie pozwala na pobranie wydruku.

Edytowane przez Paweł Modliszewski
Link to postu
18 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Dalej pudło :). Kolumna Status w paczce, nie kolumna S (Status synchronizacji z serwisem aukcyjnym). 

obraz.png.b5672bac03e9c588eb163205d9afbc88.png

Jeśli tej kolumny nie widać, to można ją włączyć w konfiguracji Ctrl+Shift+K.

Przynajmniej teraz wiem jak konfigurować kolumny :P

Status: Przygotowano oferty

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...