Skocz do zawartości

Pierwsza aktywacja Sello, problem z powiązaniem produktów.

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pewien problem (zapewne banalny). Posiadamy już dość dużą ilość aukcji na allegro i z tego tytuły rozpoczęliśmy współpracę z Sello. Mam jednak pewien problem, nie wiem jak powiązać aukcje z allegro z produktami na Subiekt GT. W Sello w zakładce towary wyświetlają się towary powiązane z Subiektem, jednak towary te w żaden sposób nie są powiązane z aukcjami na allegro. Nie wiem jak powiązać je, aby wszystko zaczęło działać. W gwoli wyjaśnienia, Sello ma służyć tylko jako przekaźnik z Subiektem - wrzucać zamówienia w ZK, tak aby ProstaPaczka 2 mogła generować z nich listy przewozowe i dokumenty końcowe. Zależy nam również, aby nie wystawiać nowych aukcji, tylko powiązać istniejące już z ich opisami, zdjęciami, tagami itp. Byłbym zobowiązany za pomoc. Jeżeli popełniłem jakiś błąd to proszę o wyrozumiałość i jego wytknięcie :) Jestem totalnie zielony w tym temacie.

Edytowane przez Sebastian Góźdź
Link to postu

Dziękuję za odpowiedź, jednak w swojej wersji nie posiadam kolumny widocznej po lewej. Robię to za pomocą prawego przycisku myszy. Jednak teraz kolejne pytanie, po powiązaniu danej aukcji z towarem w subiekcie nie widzę po zaznaczeniu filtra "Powiązane z produktem allegro" żadnego towaru/aukcji. Nie wiem jak powiązać to tak, aby były widoczne.

Link to postu

Produkt Allegro to jest zupełnie coś innego niż towar Sello. Powiązanie aukcji z towarem (z kartoteki Sello/Subiekta) widać w kolumnie TOWAR w module aukcji. Produkt zaś oznacza powiązanie produktu Allegro z aukcją - nie jest to wymagane przez Sello do wystawiania dokumentów.

Link to postu
2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Produkt Allegro to jest zupełnie coś innego niż towar Sello. Powiązanie aukcji z towarem (z kartoteki Sello/Subiekta) widać w kolumnie TOWAR w module aukcji. Produkt zaś oznacza powiązanie produktu Allegro z aukcją - nie jest to wymagane przez Sello do wystawiania dokumentów.

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie do końca rozumiem. A więc co muszę zrobić, abym mógł wystawiać bezproblemowo dokument ZK z Sello przy zakupie aukcji na allegro? 

Link to postu

1 mieć powiązaną aukcje trwające z produktem towarem z Subiekta (w TRANSAKCJI nie może być towarów jednorazowych - nie pochodzących z kartoteki Subiekta)

2 ustawić w Sello automat do tworzenia ZK w Subiekcie (lub tworzyć ręcznie)

 

Jaki Subiekt?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...