Skocz do zawartości

Problem z wprowadzeniem EAN z subiekta

Polecane posty

Witam,

mam problem przy niektórych pozycjach z wstawieniem EAN`u z subiekta do sello. Przy zmianach zbiorczych mam zaznaczone tak jak na foto

 

Spoiler

1.thumb.jpg.db23adc290fe1ed1e9ea4d723ca14946.jpg

 

po wykonaniu czynności w aukcji niestety nie pojawia się EAN a sama 1

Spoiler

2.jpg.ba4310a0a63785d69363b69db43b2014.jpg

oczywiście w subiekcie EAN jest wpisany

Spoiler

3.jpg.032db1339bd4de936c8cd95f3f410f68.jpg

 

Proszę o podpowiedz co może być problemem.

Link to postu
9 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

- czy w Sello ten towar ma przeniesiony EAN z Subiekta?

o tego wcześniej nie sprawdziłem, w sello EAN mimo pobierania danych z subiekta nie pojawił się.

9 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

- a co jeśli zamiast "1" wpiszesz np. "x"?

pojawi się x

 

po kliknięciu w sello pokazania powiązanego towaru w subiekcie towar ma EAN

 

Spoiler

4.thumb.jpg.b4b80a292f6fbc896fe1c7783c10e318.jpg

 

Edytowane przez Adam Z
Link to postu

Proszę pamiętać, że tagi zawsze odwołują się do towaru w Sello, nie do towaru w Subiekcie. Jakakolwiek interakcja z towarami w Subiekcie odbywa się tylko i wyłączeni podczas synchronizacji i to wtedy dane z towarów Subiekta aktualizują dane towarów w Sello. Więc jeśli pojawiają się problemy tego typu, że w Subiekcie w towarze coś jest, a tagi czy stany na aukcji się nie zgadzają, to trzeba w pierwszej kolejności zajrzeć do towarów w Sello i w razie potrzeby zaktualizować je z Subiekta.

Niedługo pojawi się opcja synchronizacji towarów od strony Sello, więc nie trzeba będzie już wymuszać aktualizacji od strony Subiekta.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...