Skocz do zawartości

Cyfra w czerwonym kółeczku ?

Polecane posty

4 godziny temu, PIOTR JAKIMIEC JAKIMIEC napisał:

Witam, 

Może ktoś mi podpowie co to jest i dlaczego to się pojawiło?

Jak mogę to  zlikwidować?

Przepraszam szukałem na forum ale nie doszukałem się tego niestety, być może źle szukam....

 

Screenshot_920.png

 

Generalnie plakietki służą do informowania o błędach, trzeba we wskazanych modułach odnaleźć problemowe TRANSAKCJE lub AUKCJE i usunąć błędy stosownym działaniem.

Wiele nowych funkcji programu nie jest od razu opisywanych w pomocy, lecz na stronie Sello:

https://www.sello.pl/o-programie/lista-zmian/

na przykład:

obraz.png.67bd8e91aca12b357f9de6e30c625a2b.png

obraz.png.f98fdad6df2f751b4857d9f823f720ca.png

 

Link to postu

W ten sposób Sello informuje, że w danym module wystąpiły jakieś problemy podczas synchronizacji.

Aby je odnaleźć należy wejść w dany moduł, jeśli nie widać wprost podświetlonych na czerwono aukcji czy transakcji to należy użyć filtru BŁĘDY: z błędem

obraz.png.3e0505318c8c979d755bd928432fd54c.png

Możliwe, że trzeba wejść też na zakładkę WSZYSTKIE, jeśli np problem dotyczy zarówno aukcji przygotowanych jak i trwających.

Po kliknięciu na taką podświetloną aukcję na dole pojawią się szczegóły operacji oraz opis problemu, który wystąpił.

Np.

obraz.png.866762840831d529f4f35977f0bc9e7d.png

W tym wypadku należy skrócić nazwę aukcji, gdyż przekracza dozwoloną przez Allegro liczbę znaków.

Czerwone podświetlenie znika samo, jeśli operacja, która je spowodowała zostanie wykonana ponownie i przejdzie pomyślnie. W niektórych sytuacjach błąd taki zostanie przypisany w sytuacji gdy już nie będzie powtarzana dana operacja - można wtedy wyczyścić podświetlenie skrótem Ctrl+Shift+B (Wyczyść błędy aukcji/transakcji/paczki itp).

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...