Skocz do zawartości

Towar jednorazowy.

Polecane posty

Witam.

 

Proszę o informację, czy w subiekcie nexo można dodać towar "z palca" bez dodawania pozycji do magazyny i przyjmowaniu na stan. Jest owszem dodanie usługi jednorazowej. A czy jest jeszcze jakiś inny, szybszy sposób. Na zasadzie automatycznego dodania towaru/usługi jednorazowej jeśli podczas widywania produkt nie zostanie odnaleziony na liście asortymentu ??

 

Pozdrawiam

Link to postu

Dzięki za odpowiedź. To wiem - zanim napisałem sprawdziłem co kryje się pod prawym przyciskiem ;). 

 

Zależy mi jednak bardziej czy w ustawieniach jest jakaś opcja, która pozwala od razu pisać i zatwierdzać bez dodatkowych okien. 

 

Czasem mam produkty, które są na jeden raz - pod klienta 15-20 pozycji. nie chce mi się ich dodawać do asortymentu. A lista asortymentu niepotrzebnie  rośnie.

Link to postu
Dnia 13.11.2020 o 17:53, Krzysztof Bojakowski napisał:

Zależy mi jednak bardziej czy w ustawieniach jest jakaś opcja, która pozwala od razu pisać i zatwierdzać bez dodatkowych okien.

Nie ma takiej opcji. Tak to działała w GT, ale tam zdarzają się pomyłki, że zamiast towaru z kartoteki wstawiana jest usługa jednorazowa. Aby uniknąć takich pomyłek w nexo konieczne jest jawne wskazanie zamiaru dodania usługi jednorazowej.

Można natomiast wpisać usługę do pola dokumentu i dopiero wtedy wcisnąć Ctrl+U i od razu Ctrl+Enter.

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...