Skocz do zawartości

Konfiguracja WzA i Rozmiar paczki - towary jednorazowe

Polecane posty

Mam taki problem dotyczący towarów jednorazowych.

Sello używamy do obługi aukcji nie wsytawionych przy pomocy Sello. W związku z powyższym wszystkie transakcje mamy z towarami jednorazowymi i absolutnie nam to nie przeszkazdza.

Problem dotyczy konfiguracji usługi WzA. Niezależnie od tego co wpiszemy w wartości domyślne rozmiaru paczki przy tworzeniu paczki mamy zawsze mamy wymiary 0cm x 0cm x 0cm.

Co zrobić aby dla towarów domyślnych mieć określone przez nas domyślne rozmiary np 40cm x 20cm na 10 cm?

 

Link to postu
4 godziny temu, Mariusz Walaszek napisał:

Mam taki problem dotyczący towarów jednorazowych.

Sello używamy do obługi aukcji nie wsytawionych przy pomocy Sello. W związku z powyższym wszystkie transakcje mamy z towarami jednorazowymi i absolutnie nam to nie przeszkazdza.

Problem dotyczy konfiguracji usługi WzA. Niezależnie od tego co wpiszemy w wartości domyślne rozmiaru paczki przy tworzeniu paczki mamy zawsze mamy wymiary 0cm x 0cm x 0cm.

Co zrobić aby dla towarów domyślnych mieć określone przez nas domyślne rozmiary np 40cm x 20cm na 10 cm?

 

Podbijam temat, mam ten sam problem.

Link to postu

Paczki tworzone w Sello. Trasnakcja rejestracja płatności ->do paczek-> utwórz paczkę i pojawiają się wymiary 0 x 0 x 0.

Testowałem na domyślnej konfiguracji WzA tam gdzie są wpisane wymiary paczki był warunke, że jesli 0 to inny wymiar. Próbowałem też na sztywno wstawić swoje wymiary np 30 x 20 x 10. Efekt niestety zawsze ten sam. Przy tworzeniu paczki w Sello wymiary 0 x 0 x 0 :(

 

Link to postu

Dla towarów jednorazowych jest problem - nie skojarzyłem od razu. Towary jednorazowe nie występują w kartotece przez co parsowanie tagów było pomijane a w związku z tym dane domyślne wpisane w konfiguracji WzA również były pomijane i pojawiają się rozmiary 0x0x0.

Problem ten będzie poprawiony w wersji 1.38.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...