Skocz do zawartości

dodawanie konta z serwisu aukcyjnego

Polecane posty

należy w tym miejscu wpisać poprawnie nazwę i hasło użytkownika, a właściwe konta już istniejącego w serwisie Allegro

wymagany jest w tym momencie dostęp do internetu

cenna sugestia, ale nie pytam o trywialne rzeczy. Być może problem występuje już tylko u mnie ale nie mam już siły przeglądać forum. Dane konta wpisuje poprawnie, dostęp do internetu mam, program również zainstalowałem. Gdyby działo się tak przy jednej instalacji, nie zawracałbym głowy, ale jak pisałem dzieje się tak w różnych lokalizacjach i na różnych komuterach. Polskich znaków nie mam ani w nazwie konta ani w haśle.. Pozdrawiam

Link to postu

To jeszcze mam takie propozycje:

 

1. Jeśli to możliwe, to zmnień na chwilę hasło dla tego konta na Allegro na jakieś proste (może np. same litery) i spróbuj wtedy dodać to konto w Sello. Możliwe, że algorytm szyfrowania coś sobie nie radzi  z tym kontem.

 

2. Drugi sposób na sprawdzenie w czym jest rzecz:

Sello umie obsługiwać również testowy serwis Allegro, zwany testwebapi. Można sobie na nim założyć konto i testować dowolnie działanie Sello. Aby dodać konto z testwebapi należy w oknie Zarządzanie kontami i licencjami trzymając wciśnięty przycisk Shift kliknąć na Dodaj konto -> Allegro. Aby wyeliminować kolejne potencjalne problemy wyślę Ci na priv dane mojego testowego konta z tego serwisu. Dane są sprawdzone, zatem ten eksperyment sprawdzi, czy problem leży po stronie Twojego konta (Nazwy czy hasła) czy sieci lub innych zależności.

 

Dodam jeszcze, że konto z testwebapi można dodać tylko z okna Zarządzanie kontami i licencjami. nie można go dodać w wizardzie startowym. Zatem w Twoim przypadku, wykonaj test na bazie z danymi demo.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...