Skocz do zawartości

dodawanie konta z serwisu aukcyjnego

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie

Chciałbym odświeżyć temat po mam również problem z logowaniem, błąd: zła nazwa użytkownika lub bledne hasło. Sprawa powtarza się na 2 kontach allegro. Obydwa są aktywne i nie mam żadnych problemów z logowaniem. W każdym z dwóch nicków allegro występuje znak podkreślenia: _

 

Kiedy loguję się na konto przez przeglądarkę to otrzymuję komunikat w stylu: 5 nieudanych logowań z takiego i takiego adresu IP(mojego)

 

Na komputerze zainstalowany najnowszy subiekt GT, sello (najnowsza wersja demo) puszczone przez zaporę, internet działa bez zarzutów, hasla sprawdzałem 3 razy- nie mają polskich znaków. pomocy.. ???

Link to postu

miałem drugie konto które zgłosiłem do usunięcia i ono blokowało, a nie jest usunięte do dzisiaj, zapomniałem o nim, a wyszło gdy chciałem założyć drugie.

 

Nie bardzo rozumiem tez w jaki sposób problem mojego poprzednika został rozwiązany.. przecież konta allegro są powiązane jedynie nazwiskiem w bazie danych wiec jak jedno moze byc blokowane przez drugie? inne nicki, inne hasła.. :( 

Link to postu

Nie bardzo rozumiem tez w jaki sposób problem mojego poprzednika został rozwiązany.. przecież konta allegro są powiązane jedynie nazwiskiem w bazie danych wiec jak jedno moze byc blokowane przez drugie? inne nicki, inne hasła.. :( 

 

W to już nie nasza rzecz wnikać, jak to jest rozwiązane po stronie allegro. Jednak problemy jakie są nam znane z logowaniem zawsze wynikały z jakichś komplikacji po stornie allegro, lub przez niedopatrzenie, np:

- ktoś miał polskie znaki diakrytyczne (problem w starszych wersjach)

- pomylone hasło, (np od innego konta)

- konta usunięte, zablokowane, etc

Link to postu

Zaporę wyłączyłem i problem pozostał, ale....

 

Pokusiłem się o zmianę hasła: litery+cyfry, poprzednie zawierało wyłącznie cyfry i problem zniknął.

 

Zmieniłem znów hasło na stare i problem z logowaniem się powtórzył.

 

Myślę sobie czyżby sello nie przyjmowało samych cyfr w haśle? Wprowadziłem trzecie hasło złożone wyłącznie z cyfr i tez działa. Dziwne..

 

W każdym razie na obydwu kontach allegro miałem identyczne hasła, być może w tym tkwił błąd. Mam nadzieję ze te spostrzeżenia pomogą komuś w przyszłości

 

pozdrawiam cały sello team i zyczę sobie i innym zero komplikacji ;D

 

 

 

Link to postu

Witam,

problem nie jest taki banalny. Sello wysyła hasło przez https, zatem nie ono bezpośrednio zajmuje się szyfrowaniem hasła. Nasz aktualny stan wiedzy jest taki, że Sello  nie ma żadnego wpływu na poprawne lub niepoprawne rozpoznawanie przez Allegro, czy hasło jest poprawne. Znamy też takie przypadku, że użytkownik ewidentnie nie mógł się zalogować i dopiero po interwencji pracownika Allegro problemy ustały.

Jeśli hasła tego już nie używasz, może mógłbyś nam je przesłać w celach testowych? Możliwe, że pewna kombinacja nie przechodzi. Inny, również prawdopodobny scenariusz jest taki, że hasło w połaczeniu z nazwą konta dopiero zgłasza błąd.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Witam

No cóż, niestety mimo usilnych prób mam podobny problem, jak opisany już wcześniej więc pozwolę sobie odświeżyć temat. A więc:

 

1. błąd: zdalny serwer zwrócił błąd:

   Zła nazwa użytkownika lub hasło.

2. System -> Vista SP1 (legal)

3. Brak antywirusa, tylko zapora systemowa, utworzone wyjątki

4. W nazwie konta tylko cyfry, w haśle litery i cyfra bez innych znaków. Hasło

   kilkakrotnie zmieniane na prostsze, jednolite i mieszane- nic nie pomaga.

5. Łącze: jedno osiedlowa sieć na kablu, drugie dostawca radiowy

6. Z tego samego kompa i programu można się podłączyć do innego konta na Allegro

  bez żadnych komplikacji.

7. Te same dane wpisane " z ręki" przez www działają bez zarzutu

 

I teraz pytanie: co może być powodem? czy nick w formie liczby może powodować taki błąd? Praktycznie prześledziłem wszystkie propozycję z tematu i nic nie pomogło. Jedyne co to nie zastosowałem danych demo, ale nawet po reinstalacji Sello nie widzę tej opcji (przy pierwszej instalacji było pytanie o dane demo)

 

Program w wersji próbnej, niestety utknąłem na starcie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...