Skocz do zawartości

Aktualizacja stanów magazynowych w Subiekcie -już mi to "bokiem wychodzi"

Polecane posty

Błagam o pomoc!

towary powiązane z aukcjami, tworzenie dokumentów początkowych z rezerwacją właczone w synchronizacji (ZK z rezerwacją), w subiekcie pojawiają sie Klienci z Allegro i przy zamówieniach symbol kłódki, dokumenty końcowe w synchronizacji ustawione na PA (paragon detaliczny), oczywiście wszystkim wysłanym paczkom ustawiam status wysłana/odebrana, a Sello NIE pomniejsza stanów magazynowych...

 

Co jeszcze może być przyczyną?

Link to postu

Witam!

chyba działa... :)

 

Mam jeszcze 2 pytania:

 

1.

Jeśli najpierw jest dokonana transakcja a dopiero później powiążemy towar z aukcją to czy dokument końcowy zostanie utworzony i stan towaru pomniejszony w SGT?

 

2.

Czy długie korzystanie z Subiekta przy założeniu, że trafiają do niego Klienci i zamówienia z Allegro (ok. 1000 miesięcznie) nie spowoduje tego że po jakimś czasie praca z SGT będzie spowolniona (w końcu baza szybko się rozrasta), jeśli tak to jaka ilość zamówień czy Klientów jest w stanie znacząco spowolnić SGT?

Link to postu

Witam!

chyba działa... :)

to miło :)

 

Mam jeszcze 2 pytania:

1.

Jeśli najpierw jest dokonana transakcja a dopiero później powiążemy towar z aukcją to czy dokument końcowy zostanie utworzony i stan towaru pomniejszony w SGT?

transakcja jest już z jakimś towarem i jeśli jest on powiązany to dokument będzie można wystawić

 

2.

Czy długie korzystanie z Subiekta przy założeniu, że trafiają do niego Klienci i zamówienia z Allegro (ok. 1000 miesięcznie) nie spowoduje tego że po jakimś czasie praca z SGT będzie spowolniona (w końcu baza szybko się rozrasta), jeśli tak to jaka ilość zamówień czy Klientów jest w stanie znacząco spowolnić SGT?

 

nie powinno to znacząco wpłynąć na pracę, oczywiście to zależy także od wielu czynników, sprzęt, oprogramowanie, itp

Link to postu

Teraz mam troszkę inny problem, są transakcje, które przez przeoczenie nie były powiązane z towarami, czasem jest to jedna z transakcji w grupie. Przy synchronizacji wywala mi błąd o niepowiązaniu z systemem sprzedaży. Co zrobić aby za każdym razem nie próbowało mi tworzyć dokumentów do tych transakcji bo i tak tego nie zrobi a tylko długo to trwa i wywala te denerwujące błędy? Jak ustawić coś w stylu statusu: "daj se spokój z tą transakcją" ;)

Link to postu

To jest zle rozwiazanie. U mnie czesto jest aukcja nie podpieta do towaru, bo na przyklad klient ma do wyboru kolor i czy prawe czy lewe (wiem ze nie wolno, ale w motoryzacji sie all nie czepia  ;D) i wtedy zawsze dopuki klient nie powie czego chce sello wali bledem. Przydala by sie opcja typu wiem i wiecej mi nie przypominaj, bo czekam na klienta. Dokumenty oczywiscie maja sie stworzyc, ale po tym jak klient sie zdecyduje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...