Skocz do zawartości

Błedy 1.2.0

Polecane posty

Opcja START: Centrum informacyjne dla konta XXXXX

wcześniej to XXXX kierowało do konta allegro danego użytkownika, teraz niestety wyskakuje bład na adresie: http://www.sello.pl/service_unknown-?user=XXXX

 

GRUPA TRANSAKCJI - PACZKI !!!

Pokaz w serwsiie aukcje.. - nie pokazuje sie nic. ani linki do tych aukcji, ani numery... W Transakcjach jest wszystko okey. ale w Paczkach - zapomieliscie

 

PACZKI WYSŁANE ODEBRANE: opcja "Dotyczy aukcji nr" nie pokazuje sie NIC

Link to postu

ad. opcji Start - poprawione

ad. grupa transakcji - paczki - z tego co widzę to faktycznie się nie przenoszą te informacje (rozwiązaniem na teraz jest zakładka transakcje), oczywiście wpisujemy do sugestii, choć, jeśli jest możliwość, chciałbym też poznać powody dla, których te informacje tam są potrzebne?

 

ad. paczki wysłane/odebrane - nie potrafię powtórzyć, tzn. pojawia się tam nr aukcji (chyba, że chodzi o grupowanie? to prośba jak wyżej)

ad. kosmosu i wartości - jakieś szczegóły, albo np. przykład co jest nie tak

Link to postu

zajrzyj tutaj http://forum.sello.pl/index.php?topic=775.0

bo generalnie jest to poprostu sprawdzanie danych transakcji, trzeba policzyć i sprawdzić

jeśli faktycznie wyjdzie coś 'w praniu' to proszę pisać

 

No ja liczylem i za Chiny ludowe nie wychodzi to co jest na pierwszej stronie. Screeny Wam wyslalem, wiec mozecie sami sprawdzic ze sie nie zgadza za nic.

Link to postu

a ja nie mogegrupować transakcji. Za każdym razem gdy chcę to zrobić to sello się wyłancza...

za każdym razem? obojętnie jakie grupowanie się użyje? (wg klienta czy zwykłe) i z jakimi opcjami? Wyślij proszę na sello@insert.com.pl pliki Sello_blablabla.dmp znajdujące się w folderze z ustawieniami sello (c:\documents and settings... w XP)

Link to postu

zajrzyj tutaj http://forum.sello.pl/index.php?topic=775.0

bo generalnie jest to poprostu sprawdzanie danych transakcji, trzeba policzyć i sprawdzić

jeśli faktycznie wyjdzie coś 'w praniu' to proszę pisać

 

No ja liczylem i za Chiny ludowe nie wychodzi to co jest na pierwszej stronie. Screeny Wam wyslalem, wiec mozecie sami sprawdzic ze sie nie zgadza za nic.

 

a sprawdź czy wartość nie jest zależna od np. "starch" aukcji zakończonych (np. ręcznie) ale bez zaznaczonej opcji "zapłacono"...

Link to postu

ja sprawdziłem na moich danych i wszystko jest ok, z samych screen-ów nie da się ocenić co jest nie tak, dlatego prosiłem o konkretną sytuację, która spowoduje powstanie błędów

Bartek ma moja baze, wiec mozesz sie przylaczyc do niego i sprawdzic ze zle liczy.

Ze screenow tez powinienes stwierdzic ze zle liczy, bo jak podsumujesz to co jest na liscie to nie wyjdzie to co napierwszej stronie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...