Skocz do zawartości

Adres wysyłkowy nie drukuje się na liscie wysyłkowej

Polecane posty

Witam!

Załóżmy, że Klient przysyła mi maila ze zmianą adresu do wysyłki -często jest to zupełnie inna osoba. W takiej sytuacji muszę podmienić ten adres w 2 miejscach, wstawić adres wysyłkowy (na jego podstawie tworzony jest dokument w SGT) oraz w transakcji -ten jest drukowany na liście wysyłkowej, żeby to miało "ręce i nogi" muszę podmienić w obu miejscach...

Nie można tak zrobić, aby wybierać który adres chce na liście wysyłkowej albo żeby domyślnie drukowało ten do wysyłki.

Ee. żeby adres zmieniony w transakcji stawał się od razu wysyłkowym?

Link to postu

Dokładnie nie jest to napisane, ale wnioskuję iż adres jest podmieniany w kliencie?

 

Wszelkie zmiany jednorazowe adresu powinny być wprowadzane w transakcji. Tam znajduje się adres wysyłkowy dla tej konkretnej transakcji ( i ten będzie drukowany na książce wysyłkowej). Natomiast dokument domyślnie wystawiany jest na adres klienta z Serwisu. Aby go zmienić trzeba by tutaj go również zmienić na ten z transakcji.

Faktycznie brakuje tam opcji "Wstaw adres wysyłkowy z transakcji", powinna się pojawić w nowej wersji.

 

Natomiast adres zmieniony w transakcji jest adresem wysyłkowym.

Link to postu

No wiem, że nie jest, bo sam to pisałem po części :). Adres dokumentowy można nadpisać w każdej transakcji na inny na zakładce dokumenty. Wszelkie zmiany adresu w module klienci skutkują tym, że w przyszłości dla tego klienta będzie brany ten właśnie adres.

 

Tu warto podkreślić, że od kolejnej wersji zmieni się nieco działanie adresu do wysyłki w kliencie, gdyż będzie on pobierany z Allegro (do tej pory tylko pierwszy adres był pobierany)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...