Skocz do zawartości

Jak pozbyć się komentarzy do transakcji z usuniętej aukcji?

Polecane posty

Zdarzyło mi się tak, że ktoś wystawił mi komentarz ale zanim ja wystawiłem zwrotny Allegro wywaliło mi aukcje ("Aukcja usunięta przez pracownika Allegro"). Teraz przy każdym wysyłaniu mam info o błędzie (bo nie można wystawić komentarza do transakcji z usuniętej aukcji). Mogę anulować taki komentarz ale przy kolejnym wystawianiu znowu pewnie zaznacze CTRL+A i dalej to samo.

Jak się pozbyć takiego komentarza od Klienta aby nigdy już Sello nie chciało wystawiać mu zwrotnego?

 

PS.

Czasem też w logu zwraca mi błąd: "Temu użytkownikowi wystawiłeś już komentarz" - taki też zostaje niewystawiony i przy każdym wysyłaniu serwisów aukcyjnych wywala błąd...

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Możliwości ludzkie są ograniczone. Nie jesteśmy w stanie w ciągu miesiąca naprawić wszystkich zgłoszonych błędów i sugestii. Już wiele razy to pisałem, jest 100 rzeczy do zrobienia, a trzeba wybrać do kolejnej wersji 10 (piszę przykładowo), jakoś trzeba wybrać te ważniejsze, a zapewne dla każdego użytkownika ważna jest ta rzecz, którą sam zgłosił. Do tego trzeba jeszcze doliczyć to co wychodzi w trakcie robienia wersji, zmiany na webApi etc... To nie jest tak, że tu się obijamy i nic nie robimy. Więcej się po prostu nie da.

Link to postu

mogę ze swoich postów przytoczyć przynajmniej kilkanaście problemów, które będą zrobione...kiedyś.

Kryterium wyboru tego co jest robione jest mało czytelne tak samo jak zmieniające się terminy nowych wersji, gdzi jeszcze okazuje się, że rzeczy o których pisano, że będa w nowej sąprzeniesione do następnej bo.....

Link to postu

No taka już bywa, podobnie jak przedłużające się remonty ulic i budowa domów.

 

Jeśli natomiast chodzi o Sello, to mam nadzieję, że już od przyszłej wersji uda się wdrożyć system miesięczny, który w praktyce oznacza około 1.5 miesiąca pomiędzy kolejnymi wersjami. Nie jest to łatwe, bo wystarczy, że Allegro nagle wyskoczy ze zmianą w webApi i trzeba przerwać prace i zająć się np łatką. Tak z resztą było w tym przypadku. Planując nową wersję ciężko określić czy uda się i w jakim czasie zrobić to co się planuje.

Przykładowo, do wersji 1.4 miało być zrobionych 6 większych rzeczy. Pomijając opóźnienia przez łatki, w międzyczasie dochodzi kilka innych rzeczy znalezionych przez Was, a które trzeba poprawić bo nie można z tym żyć. Do tego indywidualne problemy, pytania które do nas schodzą (logi, zrzuty pamięci) i tak to się przedłuża. Przy kolejnej wersji z góry założę o połowę mniej rzeczy - być może wtedy uda się to zrobić w miesiąc.

 

Przy planowaniu takich wersji naprawdę ciężko jest wybrać te kilka rzeczy które trzeba zrobić najpierw i zazwyczaj odbywa się to tak, że są rozwiązywane rzeczy o których aktualnie mowa na forum.. a przez to stare czekają. Nie wiem czy jest to najlepsze podejście, ale nawet jeśli by wybrać inne to zawsze ktoś będzie niezadowolony.

 

Dla osłody mogę dodać, że w przyszłym tygodniu postaramy się przygotować wersję 1.4 BETA1 ;). Lista zmian może imponująca nie będzie, ale mechanizm notatek został przebudowany i przygotowany pod dalszą rozbudowę, tak że powinno to usprawnić trochę pracę, zwłaszcza widoczność notatek w transakcji i paczce.

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...