Skocz do zawartości

Co się dzieje ze Strefą??

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...

Miałem już do czynienia z wieloma programami, które produkują coś takiego jak strona statu transakcji ale tylko sello ma najwięcej z tym problemów. Czy ta strefa jest postawiona na jakimś sprzęcie z lat 90-tych??? - co chwilę pada albo jest przeciążona. Jak dla mnie to sello wciąż jest wersją beta a nie stabilną - wciąż nowe błędy a praca na tym programie polega w połowie na szukaniu ich przyczyn.

Link to postu

potwierdzam strefa nie działa!!! nie pobiera informacji, nie wysyła, nie otwiera i nie zamyka stron. Na strony nie da się wejść!!! przykładowy komunikat Otwieranie strony w Strefie Sello nie powiodło się:

dotyczy: STOLIK + 2 KRZESEŁKA  KOMPLET DLA STARSZAKA (574539129)

klient: iwt_99:

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

:

Czy ktoś coś z tym zrobi???

Link to postu

Miałem już do czynienia z wieloma programami, które produkują coś takiego jak strona statu transakcji ale tylko sello ma najwięcej z tym problemów. Czy ta strefa jest postawiona na jakimś sprzęcie z lat 90-tych??? - co chwilę pada albo jest przeciążona. Jak dla mnie to sello wciąż jest wersją beta a nie stabilną - wciąż nowe błędy a praca na tym programie polega w połowie na szukaniu ich przyczyn.

 

A druga połowa czasu polega na obserwowaniu klepsydry, podczas gdy Sello mieli dane.

Albo na obserwowaniu jak po aukcjach skacze belka.

Albo na studiowaniu tego forum.

Albo na wściekaniu się na Insterta.

Albo...

Albo...

Zamiast na produktywnej pracy.

 

To prawda, Sello jest cholernie niestabilne. W porównaniu do Subiekta to jest niebo a Ziemia.

Link to postu

od 16-go sfera nie pobiera niektórych wpisów.

klient pisze ze wwypełniłstrone sello ,  jak mam transakcje nowa nie poteierdzona - zagladam do emaili  i tma jest link do tej strony sello klienta 0 owszem wypelnil jest wszsytko na szaro ! - informacja o aktualizacji jest z 160 -go a ja codziennie pobieram - i cidziennie robie synchronizacje - wiecto jest ewidentyny blad oprogrmowania  waszego alebo web api.

 

naprawcie to bo ot jest chore i doprowadza klientow do bialej goraczki .

a mnie na straty finansowe i inych uzytkownikow rowniez ,

 

jelsi jest potrzeb - prszzesle na priw , materialy do podgladu  konkretnego przykładu ,nie che na forum pokazywac adresy innych osób 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...