Skocz do zawartości

Umowa z Poczta - co i jak

Polecane posty

większość juz wiem , pozostały mi dwa pytania:

 

mam ustawione w "słowniki" - kody kreskowe - zakres numerów nadawczych :

 

np paczka pobraniowa - wpisana pula kodów ok

 

prefiks, zakres , wszystko ok ale..:

 

pozycja Umowa z:  mam wpisane poczta polska

 

i  nadano w: podany moj up

 

w notatkach mam te info o nr umowy itd

 

nic z tych 3 rzeczy sie nie drukuje na druczkach , gdzie to trzeba ustawić? aby na druczkach bylo info o nr umowy , pobranej oplacie  i miejscu  nadania ?

 

oraz czy można zrobić aby również podpis sie wstawiał? moze z jpg-a albo od biedy juz literowo

 

Link to postu

nic z tych 3 rzeczy sie nie drukuje na druczkach , gdzie to trzeba ustawić? aby na druczkach bylo info o nr umowy , pobranej oplacie  i miejscu  nadania ?

 

oraz czy można zrobić aby również podpis sie wstawiał? moze z jpg-a albo od biedy juz literowo

 

miałem ten sam problem, poprostu wyedytowałem sobie wydruki wstawiając na stałe w/w potrzebne dane w odpowiednie miejsca na druku do paczek

Link to postu

Podpis można podłączyć umieszczając pole typu Picture Box. Zdjęcie można podać na dwa sposoby, albo umieścić je w wydruku (pole Obraz/Image) albo podać z zewnętrznego źródła (Adres URL obrazu/Image URL). Drugie rozwiązanie wymaga, aby z każdego miejsca gdzie będzie druk wykonywany ścieżka do obrazka była poprawna.

 

 

Link to postu

nic z tych 3 rzeczy sie nie drukuje na druczkach , gdzie to trzeba ustawić? aby na druczkach bylo info o nr umowy , pobranej oplacie  i miejscu  nadania ?

 

oraz czy można zrobić aby również podpis sie wstawiał? moze z jpg-a albo od biedy juz literowo

 

miałem ten sam problem, poprostu wyedytowałem sobie wydruki wstawiając na stałe w/w potrzebne dane w odpowiednie miejsca na druku do paczek

 

w ktorym miejscu ma dokladnie byc umieszczona ta informacja? mozesz wrzucic zrzut jak to wyglada?

 

 

Link to postu

no wiem już chyba wszystko,  nie łapie jednego druki, pobrania itp powinny sie chyba same drukować? czy musze zawsze klikać po lewej drukuj dokumety do paczki ?

 

w ustawianiach mam przypisane typy wydruków do drukarek , itd , gdzieś to trzeba włączyć alby w momencie jak naciskam utwórz paczkę, albo wysłana/odebrana drukowało sie automatycznie?

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

macie jakiś pomysł czym generować kody kreskowe na listy ? jak mam jakaś transakcje w sello to nie ma problemu wszystko gra, cały nadruk się generuje, pula numerów z poczty na listy jest wrzucona w sello

 

ale co z sytuacji jak jest potrzeba wysłać zwykły list polecony, nie będę przecież  tworzył transakcji aby mi wygenerowało kod kreskowy:)

 

nie wiem czy oprogramowanie drukarki dymo da rade  wygenerować kod kreskowy , jeśli ktoś używa to proszę o sugestie

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...