Skocz do zawartości

Licencja nieaktywna

Polecane posty

Witam,

 

 

Mam problem z licencją Sello. Nie będę wspominał, że praktycznie zawsze jest problem z płatnościami kartą kredytową za Sello. System przyjmuję zwykle płatność po wielu próbach.

 

Dzisiaj jest inny problem. Po piątej chyba próbie System przyjął zapłatę. Mam zrzut ekranowy potwierdzenia. Ale według Sello licencja nie jest wykupiona. W statusie licencji jest informacja "wygasła (nie można połączyć się z serwerem w celu sprawdzenia licencji). I tak już od kilku godzin....

 

Czy coś wiadomo na temat problemu?

 

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

Link to postu

na wszelki wypadek można sprawdzić czy czasem nie ma dwóch połączeń internetowych na jednym komputerze

 

Nie rozumiem  ??? Fakt, że od niedawna Internet mam poprzez router. Komputer z Sello jest podpiety bezpośrednio do routera na kablu ethernet. Drugi komputer ma internet poprzez WiFi. Zwykle sa włączone obydwa komputery.

 

Czy w takiej sytuacji Sello nie będzie się łączyć z serwerem?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Tu bardziej chodzi o problem łączenia się gdy są dwa łącza internetowe na jednym komputerze, np kabel i wifi. Póki co problem nie został jeszcze zdiagnozowany.

 

W innych przypadkach mogą to być chwilowe problemy z dostępem do serwera licencji. Jeśli w oknie licencji jest napisane, że nie można połączyć się z serwerem to można spróbować kliknąć parę razy w konto i dać ok, wtedy licencje są pobierane ponownie (podobnie jak przy starcie aplikacji)

Link to postu

No już raz widziałem jak ponowna instalacja pomogła, więc to wina jakiegoś składnika systemu. Niestety dopóki nie powtórzymy tego u nas to ciężko będzie poprawić ten błąd, ewentualnie wskazać winowajcę bo na ślepo ciężko szukać.

 

Czyli sama reinstalacja windowsa pomogła (w sensie że nie trzeba było instalować go od nowa)?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...