Skocz do zawartości

Książk nadawcza

Polecane posty

pisałem wczoraj posta ale coś nie doszedł. O co chodzi z tymi znaczkami?

 

Sumę opłat powinno dać się zrobić podsumowaniem grupy (jeśli chodzi o wydruki).

 

Chodzi mi o sumę opłat wyliczonych z masy ( <50g = 4,15zł )

 

Tak samo z ilością znaczków jeżeli są wyliczone 4 opłaty z wagi  4,15 to ilość znaczków = 4

 

Link to postu

Ja mam troszkę inne pytanie.

Czemu mimo, ze w oknie "wydruk" dla książki nadawczej mam ustawione "liczba kopii -2" to i tak drukuje się jedna?

 

a co to znaczy -2 kopie? Dla liczb spoza zakresu wpisywana jest 1 kopia. Po ponownym wejściu będzie tam 1.

no książek nadawczych potrzebuje 2.

 

I ustawiłem tak jak na załączonym obrazku i drukuje się tylko jedna :(

Bez_nazwy-2.png.03b4a39e3f65f653233f8db6981ec841.png

Link to postu

co was z tymi znaczkami!!!!!!!!!!

podpisz umowę z pocztą i nie będzie problemu.

szkoda czasu na zabawy w wyklejanki  8)

 

Ja mam umowę z Pocztą - tylko znam dziewczyny w okienku osobiście i wiem że one takie zestawienie muszą robić na 'piechotę", natomiast dla mnie to żaden problem podliczać szt/cena,  i każdy jest zadowolony ( one maja mniej roboty, a ja nawet jak mam 50 paczek to wiem że nie bedą na mnie patrzeć krzywo )

 

Ale jak by Sello robiło to automatycznie, to by zawsze było mniej roboty i wyglądało by to profesjonalnie :).

 

Natomiast nie wszyscy mają lub nie chcą mieć umowę z Pocztą  ( z różnych powodów ) - Sello ma być "KOMBAJNEM", im więcej możliwości tym lepiej ( każdy użytkownik ustawi sobie program jak będzie mu wygodniej ).

 

Tyle odemnie.

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

A wiecie może jak zrobić sumowanie na wydruku ksiązki nadawczej? chodzi mi o skrypt liczący opłatę i całkowita masę paczek. opłate juz sobie stworzyłem.

 

Do osób "poprawiających sello" Czemu ignorujecie wołania klientów o pomoc w modyfikacji książki nadawczej do postaci, w której sumują się opłaty u dołu paczki? Wiele osób o to pyta, ale brak odpowiedzi, lub odpowiedź jest wymijająca bądź nie na temat... Wysłanie zapytania na maila też zostało zignorowane... W jaki sposób można się porozumieć w tej sprawie?

P.S -domyślam się, że ustawienie sumowania opłat w książce zajmie Wam (fachowcom) kilka minut,,, dlaczego zatem wciąż trzeba klękać na kolana aby otrzymać pomoc? Wystarczy dodać prawidłowy wydruk (z sumowaniem) do pobrania, a nie byłoby niepotrzebnych problemów i pytań...

Link to postu

No właśnie sęk w tym, że nie kilka minut. A tego czasu potrzebnego na przerobienie wydruku, teraz po prostu nie ma. Bez zagłębienia się w temat nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi co i gdzie "nacisnąć".

 

Maile nie są ignorowane, tylko "stoją" w kolejce. Sprawy w kolejce mają też swoje priorytety. Użytkowników jest znaczeni więcej niż nas więc nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiadać na bieżąco na każdego maila, zwłaszcza jeśli problem wymaga diagnozy lub jak w tym przypadku zrobienia czegoś czego aktualny plan wersji nie zakłada*.

 

* potem pojawiają się pytania, dlaczego wersja się obsuwa... między innymi dlatego :)

Link to postu

No właśnie sęk w tym, że nie kilka minut. A tego czasu potrzebnego na przerobienie wydruku, teraz po prostu nie ma. Bez zagłębienia się w temat nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi co i gdzie "nacisnąć".

 

Maile nie są ignorowane, tylko "stoją" w kolejce. Sprawy w kolejce mają też swoje priorytety. Użytkowników jest znaczeni więcej niż nas więc nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiadać na bieżąco na każdego maila, zwłaszcza jeśli problem wymaga diagnozy lub jak w tym przypadku zrobienia czegoś czego aktualny plan wersji nie zakłada*.

 

* potem pojawiają się pytania, dlaczego wersja się obsuwa... między innymi dlatego :)

 

Wszystko rozumiem, szczególnie te często powtarzane słowa o ograniczonych zasobach ludzkich. Rozumiem, że użytkowników przybywa i przez to potrzeb zmian i modyfikacji jest więcej-jasne jak słońce. Nie rozumiem tylko jednego; skoro jest co raz więcej potrzeb, a program staje się co raz bardziej rozbudowany czy nie czas coś zrobić z tymi ograniczonymi zasobami ludzkimi? Może wreszcie nadszedł czas zgłosić "tym na górze" że nie da się tak pracować i potrzeba więcej ludzi, aby klienci przestali narzekać na wieczne oczekiwanie. Program jest tani -15zł/miesiąc to nie wiele. Jestem pewien, że wiele firm jest w stanie płacić więcej za dobry program (z szybką naprawą błędów) niż płacić tyle co nic, a użerać się z ciągłymi modyfikacjami, na które trzeba długo czekać...

Link to postu
Program jest tani -15zł/miesiąc to nie wiele. Jestem pewien, że wiele firm jest w stanie płacić więcej za dobry program (z szybką naprawą błędów) niż płacić tyle co nic, a użerać się z ciągłymi modyfikacjami, na które trzeba długo czekać...

 

moim zdaniem delikatnie mówiąc dziwne podejście. Program nie będzie lepszy od wyższej ceny. Niech program będzie lepszy to moooże wtedy wyższa cena byłaby dobra.

Nie odwrotnie. Każda organizacja skonsumuje kasę bez problemu, a efektu nie będzie.

Była już podwyżka o 50% ceny - różnicy w podejściu nie firmy żadnej.

Polityka: poprawimy kiedyś błędy jak mooże znajdziemy na to czas i ludzi. Termin - kiedyś będzie lepiej  ::)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...