Skocz do zawartości

Komunikacja Sello - Subiekt GT synchronizacja w jedną stronę

Polecane posty

Mam zainstalowanego Subiekta GT gdzie rolę serwera pełni wydzielony komputer, na nim jest baza Subiekta, Subiekt w wersji 1.17 SP2.

 

Zainstalowałem Sello 1.3.4 połączenie w bazą subiektaprzebiegło bez najmniejszych problemów. W towarach subiekta ustawiłem w produktach znacznik "Do serwisu aukcyjnego" i ładnie te produkty wyświetliły mi się później w Sello.

 

Czyli można uznać że połączenie jest prawidłowe ale tylko w jedną stronę bo z Subiekta "bierze" ale w drugą stronę jest już problem.

 

Mam kilka aukcji wystawionych jeszcze przez stronę WWW allegro, również trochę tranzakcji się nazbierało. To wszystko jest widoczne w Sello, przy próbie synchronizacji z Subiektem wywala błędy "nieznany błąd" No ok myślę, przecież nie wie jakie produkty są jakie w Subiekcie.

 

Wystawiłem kilka aukcji już przez Sello i z tych aukcji dokonało się kilka tranzakcji i dale występuje błąd przy sunchronizacji z subiektem. Dodam że aukje wystawiane z listy produktów które sa w Subiekcie więc powinno być ok lecz nie jest ponieważ nie tworzą się żdni nowi kontrachenci z allegro i nie tworzą się zamówienia od klientów.

 

A może na tym kompie musi być jeszcze Sfera dla Subiekta ?

Czyżby to jednak problemy z zaporą ?

Niezgodność wersji ?

Prosze o pomoc w miarę możliwości.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...