Skocz do zawartości

polskie litery w szablonie aukcji

Polecane posty

System operacyjny w jakim języku jest?

 

bazy są na kompie z windows xp pl,

natomiast  pracuję na laptopie z windows vista sp2 pl,

połączone routerem wifi.

 

mam założone dwie bazy na jednej jest wszystko ok, nie ma tego problemu,

natomiast druga to nowa baza na nowe konto, opłacona, z kluczem, etc.

 

PS. wszelkie oprogramowanie na kompach jak najbardziej legalne.

Link to postu

Pozwolę się podpiąć tutaj - co prawda w samym szablonie nie mamy problemów z kodowaniem, za to w komentarzach w pliku HTML z polskich znaków robią się jeszcze większe krzaczki, które chyba są niczym innym niż encjami - forum poprawia je z powrotem na polskie znaki, dlatego wsadziłem spację po każdym znaku "&":

 

<--! Przy tworzeniu opisu aukcji proszę wykorzystywa& #x0107; style CSS. Zdefiniowane s& #x0105; nast& #x0119;puj& #x0105;ce identyfikatory... -->

 

Nie sprawia to co prawda nam problemu, ale zawsze lepiej abyście mieli świadomość takiej sytuacji :)

Link to postu

Pozwolę się podpiąć tutaj - co prawda w samym szablonie nie mamy problemów z kodowaniem, za to w komentarzach w pliku HTML z polskich znaków robią się jeszcze większe krzaczki, które chyba są niczym innym niż encjami - forum poprawia je z powrotem na polskie znaki, dlatego wsadziłem spację po każdym znaku "&":

 

<--! Przy tworzeniu opisu aukcji proszę wykorzystywa& #x0107; style CSS. Zdefiniowane s& #x0105; nast& #x0119;puj& #x0105;ce identyfikatory... -->

 

Nie sprawia to co prawda nam problemu, ale zawsze lepiej abyście mieli świadomość takiej sytuacji :)

 

powiem tak ... nic nie zrozumiałem z tego co kolega napisał.

 

Tak samo jak nie rozumiem dlaczego na tym samym kompie w tym samym sello w jednej bazie mam taki problem a w drugiej nie mam takiego problemu.

 

Nie rozumiem, jak część programu zwana "opis produktu" nie współgra z częścią "wystaw aukcję z szablonu", choć w innej bazie wszystko gra.

 

Nie rozumiem, dlaczego do dzisiaj nie mogę znaleść pomocy w rozwiązaniu tej banalnej sprawy - proszę spojrzeć na datę pierwszego posta.

 

Ja poprostu nie kaman  :P:o

 

Link to postu

Czy ktoś jeszcze ma u siebie encje w komentarzach? Niedawno allegro poprawiało błąd, który był sztucznie usuwany po stronie Sello. Mechanizm naprawy powinien zadziałać poprawnie także i po naprawieniu błędu przez allegro więc zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca.

 

inkastyl musiałbym spojrzeć na bazę(y) żeby powiedzieć coś więcej, ale w tym i następnym tygodniu może być krucho z czasem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...