Skocz do zawartości

Moduł łączący sklep Magento i Sello.

Polecane posty

A zna ktoś patent by połączyć sklep online z Sello? Zwyczajny sklep OSC z Sello ? A może zamiast Sello jest jakiś uniwersalny program?

 

Prowadzę sklep i potrzebuję złotego środka który by wystawiał mój produkt na Allegro a po zakupie z Allegro odejmował go ze sklepu coś po środku Sklep + (COŚ TAM ) + allegro

Link to postu

Ja chętnie bym skorzystał z takiego sklepu + wtyczka do sello żeby wszystko mieć w jednym miejscu. Duży jednak problem w tym, że jak się napisze jakiś program, to zawsze ma jakieś błędy które trzeba naprawić. Także umowa z producentem musiałaby przewidywać taką ewentualność. Poza tym w razie zajścia potrzeby jakiejś zmiany go np. za rok bo sello zmieni jakiś kod i będzie niekompatybilne - to co wtedy? No i jeszcze jedna sprawa. Skoro my - kilka osób zrzucimy się na wyprodukowanie tego programu, to kto będzie jego właścicielem? My oczywiście tak, ale czy ktoś nie wpadnie na pomysł odsprzedawania go również innym za mniejsze pieniądze tak, żeby mu się zwróciło lub sam producent zgarnie od nas kasę za wyprodukowanie a to co sprzeda później to już czysty zysk

Link to postu

Oczywiście program będzie pisany z założeniem ciągłego rozwoju (inaczej uważam się nie da), kwestia licencji do uzgodnienia. Może też się okazać , że bardziej opłaca się zatrudnić na stałe programistę i dodatkowo mieć zyski  z ewentualnej odsprzedaży modułu, dlatego też w pierwszym wątku proszę także o kontakt "wolnych" programistów.

 

Póki co za mało chętnych (zadeklarowanych).

Link to postu

Dobra Panowie pojawiły się pierwsze oferty stworzenia takiej aplikacji.

 

http://www.zlecenia.przez.net/oferta,32913,aplikacja-laczaca-sello-ze-sklepem-magento

 

Proszę osoby zainteresowane tematem o deklaracje:

 

a) Czy i ile jestem w stanie zapłacić jednorazowo za stworzenie aplikacji.

b) Czy i ile jestem w stanie miesięcznie dawać na programiste.

 

Oraz , który z tych pomysłów napisania aplikacji wydaje ci się lepszy.

 

Ja osobiście byłbym za wersją b (Licencja należałaby do nas, ciągły rozwój programu). Miesięcznie myślę , że mógłbym dawać do 500 pln max na programiste. Oprócz tego w razie potrzeby mogę zapewnić miejsce pracy i laptopa dla gościa jeśli byłby ze Śląska.

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Dobra Panowie pojawiły się pierwsze oferty stworzenia takiej aplikacji.

 

http://www.zlecenia.przez.net/oferta,32913,aplikacja-laczaca-sello-ze-sklepem-magento

 

Proszę osoby zainteresowane tematem o deklaracje:

 

a) Czy i ile jestem w stanie zapłacić jednorazowo za stworzenie aplikacji.

b) Czy i ile jestem w stanie miesięcznie dawać na programiste.

 

Oraz , który z tych pomysłów napisania aplikacji wydaje ci się lepszy.

 

Ja osobiście byłbym za wersją b (Licencja należałaby do nas, ciągły rozwój programu). Miesięcznie myślę , że mógłbym dawać do 500 pln max na programiste. Oprócz tego w razie potrzeby mogę zapewnić miejsce pracy i laptopa dla gościa jeśli byłby ze Śląska.

 

 

Ciekawa oferta, ja sie pisze

Niedawno kupiłem licencje na IAI-Shop, i sie rozczarowałem, program nie nadaje się do obsługi Allegro. Niby do wszystkiego. eBay, allegro etc. i to wszytko g....no warte.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

zajmujemy sie integracja sello z innymi systemami, na naszej stronie smart-office.pl, znajduje sie program do eksportu danych z sello do wiekszosci kurierow. Jesli jest zapotrzebowania na modul integrujacy sello i magento to mozemy tez taki stworzyc.

 

Jesli zbierze sie 7 osób, to koszt od osoby około 500zl netto, w zamian za pomoc w testowaniu i zbieraniu wymagań te osoby dostaną dożywotnią licencje. Dla pozostałych osób program będzie do kupienia na stronie (cena narazie nie znana, bedzie ona odpowiednia do kosztów związanych z dalszym supportem aplikacji).

 

osoby chetne prosze o maila na support@smart-office.pl

 

Pozdrawiam

smart-office

Link to postu

W pierwszym etapie możemy zrobić, przesyłanie ze sklepu do sello samych zamówień.

W drugim przesyłanie towarów, opisów itp do magentow z subiekta.

 

Dlatego chciałbym zebrać kilka osób, aby zrobić analize i dowiedziec sie czego tak naprawde potrzebujecie. "Synchronizacja" jest dosc ogolnym pojeciem.

 

Użytkownik bedzie wybieral co mu jest potrzebne do szcześcia.

Link to postu

Witam

 

Ja sie zglaszam, ale zaznaczam iz

 

nie potrzeba mi obsluga subiekta, uzywam jedynie sello i sprzedaje przez allegro

 

mi by wytarczylo by

 

"dowolny sklep internetowy" mogl pobierac stany z sello i liste towarow

 

zamowienia ze sklepu internetowego pojawialy sie w sello jako tranzakcje dodane przez sklep z taka odnotacja

 

pozdrawiam

Link to postu

tam gdzie zbierze sie wiecej osob to taka integracje w pierwszej kolejnosci zrobimy, pozniej majac juz bazowy program bedziemy dokładać kolejne sklepy.

 

Ale potrzebujemy kilka osób żeby zebrać informacje co jest potrzebne, w jaki sposób najlepiej zeby to działało, oraz osoby które będą to mogły testować na rzeczywistych danych.

 

dlatego osoby zainteresowane prosze o kontakt na support@smart-office.pl

Link to postu

Jeśli będzie powstawał moduł spinający OSCommerce-Sello to też jestem zainteresowany.

Dla mnie najważniejsza funkcjonalność to wprowadzanie zamówień ze sklepu do Sello, najlepiej powiązanych już z towarami w bazie Sello. Jeśli działało by to także w drugą stronę, czyli zmiana stanu zamówienia towaru w sklepie po zmianie stanu w Seloo to byłoby już całkiem kolorowo.

Dalsza przydatna funkcjonalność to zasysanie nowo zarejestrowanych klientów do bazy Sello.

Link to postu

Właśnie powstaje coś takiego - praktycznie taka funkcjonalność, o jakiej piszesz + aktualizacja stanu towaru w osC na podst. Subiekta.  Zleciliśmy napisanie tej aplikacji na własne potrzeby (dziś mamy ją testować), jednak wstępnie myśleliśmy też o późniejszej odsprzedaży.  Dam znać, kiedy będzie już działać i ustalimy jakieś konkrety.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...