Skocz do zawartości

Całkowite usuwanie transakcji, towarów z bazy

Polecane posty

 

Witajcie ponownie,

 

Mam jeszcze jeden problem. Otóż sprzedałem kilka produktów przed użyciem Sello i w momencie kiedy zainstalowałem Sello, program pobrał te transakcję z Allegro. Teraz te transakcje ciągle mi "wiszą" jako nie dokończone. Jak je usunę z transakcji, to na nowo się pojawiało w innej zakładce i tak w kółko Macieju  :)

 

Jest jakiś sposón żeby je na stałe usunąć?

 

Tomek

Link to postu

 

Witajcie ponownie,

 

Mam jeszcze jeden problem. Otóż sprzedałem kilka produktów przed użyciem Sello i w momencie kiedy zainstalowałem Sello, program pobrał te transakcję z Allegro. Teraz te transakcje ciągle mi "wiszą" jako nie dokończone. Jak je usunę z transakcji, to na nowo się pojawiało w innej zakładce i tak w kółko Macieju  :)

 

Jest jakiś sposón żeby je na stałe usunąć?

 

Tomek

 

Po jakimś czasie (chyba coś koło 60 dni) Allegro je zarchiwizuje, więc jak usuniesz z Sello, pewnie nie ściągnie tych danych kolejny raz.

Link to postu

mam podobny problem.

W zakladce Aukcje-Trwające mam >1000 aukcji dawno zakończonych (np. w 2008r)

Co może być przyczyną, że nie znikają? Czy program nie mógłby "na chłopski rozum" wywalać stąd aukcji starszych niż np. 30 dni?

Jak ręcznie wywalam to wracają.

 

Nie wiem czy to jest związane, ale w zakładce Start-Start Wartość transakcji oczekujących jest sporo zawyżona. Jak ręcznie wkleję listę Oczekujące na płatność do arkusza kalkulacyjnego i podsumuję kolumnę Pozostało do zapłaty to wychodzi znacznie mniej

Link to postu
  • 1 rok później...

chciałbym jeszcze dopytać o kwestia porzadkowania sello.

 

Chcę usunąć w zakładki TOWARY wszystkie towary ODZNACZONE do sprzedaży w serwisie aukcyjnym i niestety sello mi na to nie pozwala.

 

MIałem kilka jednorazowych towarów, wiem, że się już nie pojawią, mocno śmiecą, a wystawiam aukcje właśnie z zakładki "niewystawione"

 

Jak temu zaradzić?

 

 

Link to postu

Jeśli dobrze rozumiem, że kiedyś sprzedawałeś te towary to ich usunięcie jest niemożliwe, gdyż są powiązane z innymi obiektami bazy danych (aukcje i transakcje).  Albo musisz również usunąć tamte obiekty (lub ew. tylko powiązania, ale to chyba będzie się wiązało z ręcznym dłubaniem w bazie danych), albo zostawić jak jest.  Przydałaby się tu funkcjonalność podobna do tej z Sello (towar aktywny/nieaktywny) - ale to już uwaga do Sello Team...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...