Skocz do zawartości

Nowe ceny Sello

Polecane posty

>>Od 1 sierpnia 2009 r. obowiązywać będą nowe ceny abonamentu Sello. Abonament >>30-dniowy do jednego konta z serwisu aukcyjnego będzie kosztował 15 zł, a >>abonament roczny - 145 zł.

 

To chyba jakieś kpiny? Ja się zastanawiam czy za Sello warto płacić 10 zł za miesiąc. Chyba, że Insert wprowadzając nowy cennik liczy na to, że pozbędzie się chętnych na Sello i zawiesi dalszy rozwój tego produktu.

Przeginacie Panowie - zwłaszcza po czerwcowej wpadce. Tyle kasy za program, który ledwo co działa to pomyłka.

 

 

Link to postu

No bez przesady, jak ktoś używa Sello to znaczy, że sprzedaż na jakim tam poziomie ma, te 5 zł miesięcznie to aż tak duży wydatek? Nie żebym bronił podwyżki ale nie przesadzajmy i nie róbmy tragedii z kilku złotych, przy tym co płacimy Allegro to kropla w morzu.

 

Przeginacie Panowie - zwłaszcza po czerwcowej wpadce. Tyle kasy za program, który ledwo co działa to pomyłka.

15 zł to naprawdę kupa kasy... Czerwcowej wpadce? czyjej?

"Ledwo co działa"? Wystarczy nauczyć sie korzystać i nie będzie "ledwo co działa" -w sumie fajne pojęcie, co dokładnie znaczy w tym przypadku?

Link to postu

To chyba jakieś kpiny? Ja się zastanawiam czy za Sello warto płacić 10 zł za miesiąc.

 

 

No nie przeadzaj - 15 zeta miesięcznie to nie jest wydatek, który by sie nie opłacal. Oszczędność czasu i porządek w transakcjach jest moim zdaniem wart tych pieniędzy. No chyba że sprzedajesz kilka rzeczy w miesiącu. Mnie przy kilkuset sie spokojnie zwraca. Zawsze możesz tak jak ja juz dziś przedłuzyć abonament na kolejny rok po starej cenie - ja podwyżke poczuję dopiero za rok. ;)

Link to postu

Tragedi nima, ale odrazu o 50 %...to przesada.

Mam nadzieję, że zespół Sello udostepni jeszcze w lipcu nową - super wersję, by przyćmić tą iedogodność jaką jest większy abonament.

 

A mnie się w zaden sposób nie uda się być zapobiegliwym, mam opłacony abonament do grudnia..

Prze świętami taki wydatek, nie zaplanowany mnie czeka  ;)

Pozdrawiam

Link to postu

A mnie się w zaden sposób nie uda się być zapobiegliwym, mam opłacony abonament do grudnia..

 

A czy przypadkiem zakup pudełkowej wersji nie rozwiazuje sprawy?

Jak kupisz teraz i wpiszesz kod to twój abonament przedłuży się z grudnia 2009 do grudnia 2010. Może niech admin potwierdzi jak jest faktycznie.

 

PS Czy kod przedłużajacy ma jakiś termin ważności? Tzn. czy dziś zakupiony kod (pudełkowa wersja) bede mógł wykorzystać dopiero w połowie 2010 r.?

Link to postu
A mnie się w zaden sposób nie uda się być zapobiegliwym, mam opłacony abonament do grudnia..

licencje można przedłużać w dowolnym momencie, po prostu się dopisze czas.

 

P.S. Podwyżka będzie się wiązać z przyspieszeniem wejścia nowej wersji? he he xD pozdr

akurat podwyżkami i cenami programiści nie sterują :)

 

Czy kod przedłużajacy ma jakiś termin ważności? Tzn. czy dziś zakupiony kod (pudełkowa wersja) bede mógł wykorzystać dopiero w połowie 2010 r.?

Nie ma. Kody są z założeń na wersję produktu, póki jest Sello wersja 1.X, to kody do tego będą działać. Zatem kodu można użyć w dowolnym momencie. Z resztą jak napisałem wyżej, czasy licencji się kumulują, więc można sobie przedłużyć bez problemów do 2020 ;].

To oczywiście nie zawsze jest wskazane, bo np będzie sytuacja, że ktoś będzie chciał zmienić konto np za rok, no to abonamentu między kontami przemieść się nie da.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Z resztą jak napisałem wyżej, czasy licencji się kumulują, więc można sobie przedłużyć bez problemów do 2020 ;].

 

Czy powyższa zasada obowiązuje również przy zakupie licencji przez Internet? Mam wrażenie, że kiedy co miesiąc kupuje abonament na kolejny miesiąc - czas licencji się nie kumuluje, ale pewności nie mam...

 

EDIT: Nie wytrzymałem i przetestowałem sam - przy wyborze płatności on-line przelewem bankowym - licencja wydłużyła się od dotychczasowej daty ważności.

 

Jest OK. Pytanie nieaktualne.

 

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Uważam że obecna cena za Sello jest bardzo niska (15zł) i zastanawiam się jak to w ogóle się opłaca firmie Insert. Wystarczy porównać z programami obcojęzycznymi do obsługi aukcji w serwisie eBay, np. afterbuy.de

Myślę że to jest przyczyną powolnego rozwoju systemu i ciągle niewielkich możliwości.

Może firma Insert powinna stworzyć kilka wersji Sello i różne plany abonamentowe w zależności od wersji.

  Najlepiej gdyby Insert wszedł ze swoim oprogramowaniem na rynek europejski, gdzie ceny oprogramowania są dużo wyższe co zapewniłoby środki na rozwój systemu.

Jestem w stanie zapłacić kilkukrotnie wyższą cenę za oprogramowanie które będzie działało w 99%.

 

 

 

 

Link to postu

To jakieś chore podejście. Firma X produkuje psujące się i kiepsko działające urządzenia - podnieśmy cenę - może zdołają zrobić coś lepszego. 15zł kosztuje miesiąc używania. Rocznie (przy płatności co miesiąc) kosztuje już 180zł.

To jest DUŻO za program. Szczególnie w warunkach polskich. Sprzedaż za granicą - cena może być dostosowana do warunków lokalnych.

Jest kilka konkurencyjnych programów, które część możliwości Sello robią znacznie lepiej. Są funkcje nieobsługiwane i trochę dodatków, których nie posiada Sello. Ośmielę się twierdzić, że np. Asystent jeśli posiada możliwości odpowiadające możliwością Sello to robi lepiej! I jest wyraźnie tańszy!

Link to postu

dla mnie najgorsze jest to ze komunikacja z allegro jest mało stabilna :(

co z tego ze program ma jakiś zestaw funkcji jak zdarza mu się ze nie potrafi zassac wszystkich danych z allegro i wprowadza nas w błąd - 3 razy już spakowałem klientom pół paczki i byłem szczesliwy jak cos mnie tknęło aby zajrzeć do managera sprzedaży allegro i się olśnić ze trzeba cos jeszcze dołożyć do ko,pletu

Link to postu

Ale juz problem pobierania prawidlowej kwoty transakcji przy aukcjach wieloprzedmiotowych to problem Sello i jak dotad nie zostal poprawiony.Sello to pierwszy program do obslugi aukcji ktory nie potrafi pobrac prawidlowej kwoty aukcji :) A ja musze ograniczac jego funkcjonalnosc wylaczajac strefe sello dla konta na ktorym sa takie licytacje bo kwota do zaplaty tam podana ma sie nijak do faktycznej a szkoda mi czasu i wizerunku na tlumaczenie klientom ze nie chce ich naciagnac na wieksza wplate tylko "oprogramowanie ktore sobie zakupilem tak mi dziala"  :-\

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...