Skocz do zawartości

Sello 1.4 - Lista zmian

Polecane posty

Witam

 

Czy sprawa związana z kosztami wysyłki które pomimo różnych ustawień w parametrach(minimalny, minimalny większy od zera maksymalny) w transakcji zawsze jest 0 zł została w jakiś sposób rozwiązana?? Zaczyna to być denerwujące za każdym razem trzeba wchodzić ręcznie na aukcje i sprawdzać koszt wysyłki....

Link to postu

Fajnie by było gdyby udało się ustalić dlaczego tak się dzieje i znaleźć rozwiązanie bo dla kogoś kto sprzedaje 5 rzeczy dziennie to nie problem ale w moim przypadku jest około 300 aukcji na jednym koncie a sello używane jest do obsługi wielu kont. Na każdym z nich są różne koszt wysyłek na te same przedmiotu i szczerze mówiąc to zmiana na 1.4 zaczyna mnie denerwować , gdyż za każdym razem kiedy tworzę paczkę muszę zerknąć na allegro jaką ustaliłem wcześniej wysyłkę.

Link to postu

To może jakby ktoś podesłał bazę to można by zrobić poprawkę zamiast cofać się do wersji wcześniejszej (bazy się nie da cofnąć).

 

Stare wersje można pobrać, ale w tej chwili nie posiadam do nich adresu.

 

Jaki efekt pracy nad bazą którą podesłałem? Dalej sello pobiera koszt wysyłki z allegro = 0.

Link to postu

Nie chciała się uruchomić wersja beta Sello, pokazywała monit przed włączeniem programu coś w stylu "zakończył się czas działania wersji beta, nowa wersja Sello jest dostępna do pobrania". Poradziłem sobie z problemem zmieniając datę w systemie na 30 października :) Już wszystko jest ok, zrobiłem archiwizację i zainstalowałem pełną wersję 1.4.0

 

Pozdrawiam i dziękuję za chęć pomocy :)

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...