Skocz do zawartości

Polecane posty

nawiązując do tego wątku

http://forum.sello.pl/index.php?topic=2200.0

czy sello posiada jakąś funkcjonalność, która wymaga pakietu profesjonalnego webapi?

Bo jeśli tak to taki pakiet kosztuje 600 pln na pól roku!

 

Swoją drogą co to kur.a ma znaczyć! Czy tym debilom z allegro juz całkiem na łeb padło? Przecież ktoś pisząc aplikacje ala sello podjął pewne decyzje, poczynił biznes plan , policzył koszty , może wziął kredyt itd. I teraz nagle skurwi_le mówią , że za kilka dni zmieniają zasady. Przecież jak się okaże , że bedzie trza wykupić pakiet pro to większośc da se spokój z sello. Insert przez to nie padnie , ale już mała firma by mogła.

Link to postu

Pakietu pro na szczęście nie trzeba. Póki nie będę miał więcej informacji od nich (a z odpowiedzią się nie kwapią) ciężko mi jest coś powiedzieć. W każdym bądź razie poprawka jest już gotowa, jutro będzie testowana.

 

Jeśli faktycznie wprowadzą takie zmiany jakie zapowiadają, no to będzie więcej pracy dla nich, bo będą musieli "kilka" tych kluczy wygenerować i odesłać użytkownikom.

 

Co do padania firm, to był na forum allegro ostatnio wątek o galerii jednej czy drugiej, którą zablokowano przez wzgląd na liczbę wywołań. Tam np wszystkie wywołania muszą iść przez jeden klucz webApi, bo nie wiadomo kto wywołuje metody webapi. W Sello niekoniecznie, ale do tej pory nie było potrzeby aby użytkownicy posiadali własne klucze.

Link to postu

Pakietu pro na szczęście nie trzeba. Póki nie będę miał więcej informacji od nich (a z odpowiedzią się nie kwapią) ciężko mi jest coś powiedzieć. W każdym bądź razie poprawka jest już gotowa, jutro będzie testowana.

 

Jeśli faktycznie wprowadzą takie zmiany jakie zapowiadają, no to będzie więcej pracy dla nich, bo będą musieli "kilka" tych kluczy wygenerować i odesłać użytkownikom.

 

Co do padania firm, to był na forum allegro ostatnio wątek o galerii jednej czy drugiej, którą zablokowano przez wzgląd na liczbę wywołań. Tam np wszystkie wywołania muszą iść przez jeden klucz webApi, bo nie wiadomo kto wywołuje metody webapi. W Sello niekoniecznie, ale do tej pory nie było potrzeby aby użytkownicy posiadali własne klucze.

 

Sello nie pobiera kategorii, aukcji i żadnych danych. Czy coś wiadomo o tej usterce? (dodam, że zgodnie z info na forum poprosiłem i otrzymałem klucz webapi).

Link to postu
Otrzymałem odpowiedź od Allegro, w której uspokajają, że limity nie powinny być specjalnie dokuczliwe - to w skrócie. Gdyby jednak okazało się inaczej, proszę o sygnały, udostępnimy wtedy wersję umożliwiającą wpisanie własnego klucza.

 

a czy przypadkiem własny kluczyk nie poprawił by szybkości komunikacji z Allegro?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...