Skocz do zawartości

Sello nie pobiera wszystkich wiadomości z serwera

Polecane posty

Witam,

Sello nie pobiera wszystkich wiadomości z serwera WP. Dzieje się tak od dawna. Klienci mówią, że pisali maila. Ja sprawdzam w odebranych, a tam tej wiadomości nie ma, natomiast na serwerze WP jest. Jak program raz nie pobierze jakiejś wiadomości to potem jej już nigdy nie pobiera. Np w dniu dzisiejszym nie pobrał kilku wiadomości od godz. 11.44 do 12.30. Czy da się jakoś temu zaradzić?

Link to postu

No nie mogę w tej chwili powiedzieć, że problem jest namierzony i wiem czemu tak się dzieje. Analiza takiego problemu trochę trwa, a też nie sposób rzucić wszystko i zajmować się każdym problemem na bieżąco. Czy te wiadomości są podobne (tego samego typu) czy tu istotny jest przedział czasowy?

Link to postu

Dziękuję za zainteresowanie :)

Są to wiadomości różnych typów, z różnych adresów.

Sytuacja ma też miejsce w różnych godzinach.

Braki w wiadomościach zawsze dotyczą kilku minut i po prostu żadne wiadomości z tych kilku minut nie są pobrane.

Ostatnio zauważyłam, że program odebrał z serwisu dokonaną transakcję ale nie została odebrana wiadomość automatycznie generowana po sprzedaży jak i informacja, którą klient napisał zaraz po dokonaniu zakupu.

Nie wiem czy braki zdarzają się to codziennie ale na pewno dzieje się tak często.

Będę to wnikliwiej obserwować i na koniec dnia liczyć pobrane wiadomości.

Pozdrawiam

 

Link to postu

Chyba nie. Nie ustawiałam żadnych filtrów, poza tym dzieje się to nieregularnie i dotyczy różnych wiadomości.

Wczoraj nie zostały pobrane wiadomości z przedziału czasowego 13.13 - 13.52,tj. 7 wiadomości (4 - od Allegro-Sprzedałeś..., 1 - wiadomość od klienta, 1 - powiadomienie o komentarzu, 1 - formularz opcji dostawy)

Link to postu

To cały urok skrzynek na WP, Onecie, Interii itp. -one nadają się może do domowych zastosowań, w pracy bez "normalnego" serwera będzie ciężko, tym bardziej, że zakup hostingu to pozorna oszczędność, kilka/kilkanaście zawalonych przez pocztę transakcji i roczny abonament dało by się opłacić...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...