Skocz do zawartości

osierocone zamówienie w Subiekt

Polecane posty

Witam,

 

Mam 2 zamówienia w Subiekcie od klienta.

Jedno zawiera towar 1

drugie zawiera towary 1 do 3

 

Jeśli się nie mylę po zakupieniu towaru 1 była wykonana synchronizacja z subiektem.

Później klient dokupił towary 2 i 3, transakcja została zgrupowana i ponowna synchronizacja z subiektem.

I teraz mam 2 zamówienia w subiekcie tak jak napisałem powyżej.

Towar 1 jest 2 x zamówiony a powinien być 1.

 

Chyba tak nie powinno działać...

Link to postu

sprawa trochę podobna, ale zależy jakie macie algorytmy tworzenia i aktualizowania zamówień.

W moim przypadku między jedną a drugą synchronizacją z subiektem transakcja z pojedynczej zmieniła się na grupę. Sello powinno to uwzględnić przy synchronizacji zmienić pierwotne zamówienie.

Nie da się wykluczyć, że po pierwszej synchronizacji sello "zapomniało" o utworzeniu zamówienia i po zgrupowaniu utworzone zostało nowe.

Zostawiam do analizy sello team.

 

Z żalem powtórzę to co kiedyś pisałem, sello jest dla mnie programem, który wspomaga powielanie aukcji po zakończeniu, tworzenie transakcji w subiekcie ale tylko jako wsparcie tych operacji.

Dla wznawiania aukcji muszę korzystać z menadżera sprzedaży allegro bo sello czasem nie zauważa, że aukcja się zakończyła. Dla wysyłki korzystam z menadżera sprzedaży allegro bo sello czasem gubi transakcję. Także dla potwierdzenia realizacji zamówień w subiekcie korzystam z menadżera sprzedaży z powodu gubienia transakcji. Działanie systemu jest niepewne i niewiarygodne dla zagwarantowania realizacji zamówień klientów...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...