Skocz do zawartości

Błąd wyświetlania treści wiadomości w gmailu

Polecane posty

Zauważyłem, że automatyczne potwierdzenia zawierające listę przedmiotów (zarówno z transakcji jak i z paczki) są błędnie wyświetlane na kontach gmail (jeżeli do odbierania maili używa się przeglądarki).

 

Przy liście produktów z transakcji:

- pole nazwa pozostaje puste, a nazwa zostaje wpisana w pole ilość,

- pole cena pozostaje puste, a tworzy się nowe z ceną i ilościami

 

Przy liście produktów z paczek:

- pole nazwa pozostaje puste, a nazwa zostaje wpisana w pole ilość,

- tworzy się nowe pole z ceną

 

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

 

Link to postu

Dokonalem ostatnio zakupu na allegro i trafil sie pseudo-sprzedawca* z Sello. Jak mi w koncu wysle paczke (i ma wlaczone maile), to zobacze czy rzeczywiscie cos sie rozwala na gmailu :).

 

*zerowy kontakt, nikt nie odbiera teleofnu albo jest zajety, zero odpowiedzi na maila, a z transkacja tez nic sie nie dzieje od kilku dni :/

Link to postu

Nie kupilem nic u Ciebie... no chyba ze sprzedajesz jeszcze rzeczy na pograniczu elektroniki :)

 

Hehehehe... teraz wszyscy portkami beda trzesli, a ja juz mam w zanadrzu sliczne dwa negi przygotowane, ale poczekam jeszcze kilka dni.

Kontakt z ta firma jest zerowy :(... a dzis przysly dwa maile o tytule "Dziekujemy za zakup" i zastanawiam sie pod jakie zdarzenie oni maja to podpiete? No chyba ze rzeczywiscie maja jakis powazny problem z Sello, ale z drugiej strony gdyby odebrali telefon albo odpisali na moje maile, to by sie dowiedzieli ze cos nie gra.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...