Skocz do zawartości

Problem z polaczeniem z allegro

Polecane posty

  • 6 miesięcy temu...

Sello wygrało. Już nie chce mi się z nim walczyć i poszukam innego produktu.

Bazując na sugestii click shop kupiliśmy do firmy Subiekt GT Sfera, które miało obsługiwać sprzedaż z pomocą sklepu internetowego http://www.dingdong.pl i do tego chciałem teraz dokupić sello, by ułatwić sprzedaż wybranych produktów ze sklepu bezpośrednio z poziomu Subiekta a nie click shop.

No i nic z tego. Konfiguracja Sello mnie przerasta. Na koncie testowym działa, a z rzeczywistym ciągle to samo: Parametr jest niepoprawny.

sello.png.7d16311b13b3b677f02952a6a26a3fcb.png

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Sytuacja ta nie powinna wystąpić po wgrani hotfixa do wersji 1.7.2, i jak dotąd nie mieliśmy informacji aby hotfix ten nie pomógł przy tym problemie.

 

Czy błąd jest dokładnie taki sam? Proszę o podesłanie na nasz adres sello@insert.com.pl zrzutów ekranu obrazujących błąd.

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

      Hostname is missing for POP connection

 

To niewłaściwy wątek (problem z połączeniem z serwerem pocztowym, a nie z Allegro).

Sprawdź, czy masz poprawnie skonfigurowaną skrzynkę, w szczególności czy nie zrobiłeś literówki w nazwie serwera POP.  A raczej czy w ogóle nazwę serwera wpisałeś, sądząc z treści błędu.

Link to postu

Zarówno gdy próbuję zmienić dane userowi ins_demo, jak i gdy próbuję dodać nowego.

Dostaję komunikat: Wystąpił błąd przy próbie logowania do serwisu.

Proszę spróbować na nowo założonej bazie bez wpisywania danych przykładowych. Są one sztucznie stworzone więc możliwe, że powodują wspomniany problem.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem z pobieraniem danych:

Wersja programu: SELLO 1.9.0 BETA 1

 

Operacja: Synchronizacja parametrów z serwisu.

 

Raport z operacji:

Ostatnia operacja nie powiodła się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nie można odnaleźć określonego pliku. (2)

 

 

Operacja: Odbieranie transakcji

 

Raport z operacji:

Ostatnia operacja nie powiodła się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nie można odnaleźć określonego pliku. (2)

 

 

Własny klucz WEBAPI wpisany już dawno i do tej pory nie było żadnych problemów.

Jak naprawić powyższe błędy aby móc pobierać dane z Allegro??

 

Link to postu

Witam, mam problem z pobieraniem danych:

Wersja programu: SELLO 1.9.0 BETA 1

 

Operacja: Synchronizacja parametrów z serwisu.

 

Raport z operacji:

Ostatnia operacja nie powiodła się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nie można odnaleźć określonego pliku. (2)

 

 

Operacja: Odbieranie transakcji

 

Raport z operacji:

Ostatnia operacja nie powiodła się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nie można odnaleźć określonego pliku. (2)

 

 

Własny klucz WEBAPI wpisany już dawno i do tej pory nie było żadnych problemów.

Jak naprawić powyższe błędy aby móc pobierać dane z Allegro??

 

 

http://forum.sello.pl/index.php?topic=5047.msg31550#msg31550

Link to postu

Wybacz, ale...

"Samochód mi nie działa.  Od kilku dni miał różne problemy, raz ze światłami, raz wycieraczki nie działały, ale dzisiaj to już nic.  Może mi ktoś powiedzieć, co z tym zrobić?"

 

Bez informacji, co się konkretnie dzieje nikt Ci nie pomoże.  Napisz, jakie błędy pojawiają się w raporcie (a najlepiej zacznij od wyszukania ich treści na forum - często w pierwszym wątku znajdziesz rozwiązanie), nie zaszkodzi też informacja, na jakim systemie pracujesz.  Jeśli pomagała wcześniej zmiana ustawień to napisz też może, jakie masz teraz ustawienia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...