Skocz do zawartości

Problem ze zgrupowanymi transakcjami

Polecane posty

Mam problem ze zgrupowanymi transakcjami. Problem polega na tym że klient zakupił towary na trzech róznych aukcjach i w Subiekcie stworzyły się trzy zamówienia od klientów z rezerwacją. W momencie kiedy zgrupowałem transakcje w Sello w Subiekcie powstało nowe zamówienie na wszystkie trzy rzeczy i tu narazie wszystko gra. Niestety zamówienia z których nastapilo zgrupowanie nadal są w Subiekcie i rezerwują towary. Dlaczego taki problem mógł nastąpić że Subiekt nie usunął tych zamówień? Przy innych klientach nie miałem takiego problemu.

 

Drugi problem ze zgrupowanymi transakcjami jest następujący. Wiadomości które wysyła Sello nie zawierają w takich przypadkach tytułów aukcji tylko w tym miejscu wyświetlany jest tekst "Grupa transakcji", podobnie jest również na dokumentach sprzedaży w polu Uwagi do dokumentu" , tutaj normalnie pojawia sie tytuł i numer aukcji natomiast przy zgrupowanych jest "Dotyczy:Grupa transakcji dla: klient". Jak można to poprawić aby przy grupowaniu transakcji były wyświetlane dokładnie tak jak przy niezgrupowanych wszystkie dane?

Link to postu

1. Ciężko powiedzieć. Czy scenariusz pracy w przypadku tych transakcji był taki sam jak w przypadku innych?

 

2. pole używane w mailach o którym mowa wstawia nazwę transakcji. W przypadku pojedynczych transakcji są to nazwy aukcji z numerem. Po zgrupowaniu transakcja otrzymuje nazwę Grupa Transakcji - stąd też i w mailu tak właśnie jest. Można natomiast wstawić do maila listę przedmiotów.

Link to postu

 

 

2. pole używane w mailach o którym mowa wstawia nazwę transakcji. W przypadku pojedynczych transakcji są to nazwy aukcji z numerem. Po zgrupowaniu transakcja otrzymuje nazwę Grupa Transakcji - stąd też i w mailu tak właśnie jest. Można natomiast wstawić do maila listę przedmiotów.

 

W moim przypadku nie ma to zastosowania gdyż towary w Sello mam nazwane ODZIEŻ a dopiero nazwa transakcji czyli tytuł aukcji określa konkretnie co to jest więc jak wstawię {Transakcja::lista towarów] to wstawia mi ODZIEŻ, ODZIEŻ,ODZIEŻ

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...