Skocz do zawartości

nie pobiera wszystkich transakcji

Polecane posty

Miałem wystawione trzy rzeczy na aukcji z licytacja od 50 zl wszystkie poszly najwyższa cena byla 70 zl dwie kolejne 60 zl w sello mam ze poszly tylko te dwie po 60 zl na allegro mam też informacje że sa sprzedane dwie  ale w dziale nie sprzedane niema ze jedna jest nie sprzedana a kiedy wejde na strone zakonczonej aukcji i wejde w dane kontrachentow mam ich trzech czyli tak jak poszly . Na kolejnych dwoch aukcjach gdzie były wystawione też na licytacje trzy sztuki od 50 zl  zalicytowało po jednej osobie i w allegro jest ze poszły a w sello nie ma tych transakcji . Aukcje sa zakonczone i jest ze jest po jednej ofercie ale niema ich w transakcjach i zakladka klienci jest pusta ale sa wiadomosci odnosnie tych transakcji . Co jest grane? może mi ktos wytlumaczy i powie co z tym zrobić

aukcje zakonczyly sie w poniedziałek wieczorem i do dzisiaj czyli srody jest caly czas tak samo

Link to postu

A czy w przypadku aukcji z 1 sztuką sprzedaną na allegro (ale nie w danych kontrahentów) widnieje ta sprzedaż?

 

Generalnie jest to problem z jedną z funkcji webApi, która czasami zwraca złą ilość sprzedanych przedmiotów (o 1 mniej). Niestety z powodu braku dowodów Allegro nie jest w stanie nic z tym zrobić. Stąd pytanie o to czy w przypadku 1 sztuki jest tak samo jak z 3 sztukami. Jeśli na Allegro jest widoczna sprzedaż 2 z 3, to i Sello też takie dane pobierze.

 

W nowej wersji planujemy skorzystać z innych sposobów pobierania transakcji tak aby ominąć ten błąd.

Link to postu

A czy w przypadku aukcji z 1 sztuką sprzedaną na allegro (ale nie w danych kontrahentów) widnieje ta sprzedaż?

 

Generalnie jest to problem z jedną z funkcji webApi, która czasami zwraca złą ilość sprzedanych przedmiotów (o 1 mniej). Niestety z powodu braku dowodów Allegro nie jest w stanie nic z tym zrobić. Stąd pytanie o to czy w przypadku 1 sztuki jest tak samo jak z 3 sztukami. Jeśli na Allegro jest widoczna sprzedaż 2 z 3, to i Sello też takie dane pobierze.

 

W nowej wersji planujemy skorzystać z innych sposobów pobierania transakcji tak aby ominąć ten błąd.

 

te aukcje które sie zakończyły z jedna oferta na allegro jest ta sprzedaż widoczna normalnie jako sprzedaż czyli pisze ofert jedna  a w sello jest widoczna ta aukcja też pisze że jest jedna oferta ale zero sprzedarzy i niema tej aukcji w transakcjach

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...