Skocz do zawartości

dwa konta w sello

Polecane posty

Witam

Kupiłem 2 wersje pudełkowe Sello tak mi poradziła Pani w sklepie. Ucząc się obsługi programu zarejestrowałem go na drugie konto które teraz właśnie chcę dodać do sello.

Dodając konto otrzymuje komunikat że licencja demo dla tego konta wygasła i każe mi wpisać jakiś żeton. Pytanie skąd mam wziąć żeton? i co to jest ten żeton. Ja mam przed sobą płytę z kluczem?

pozdrawiam

Rafał

Link to postu

No sprawa jest prosta. Ściągając Sello ze stron można wykupić licencję korzystając z platnosci.pl. Natomiast kupując Sello w pudełku w sklepie, wewnątrz powinien być kod abonamentu (zwany również żetonem czy tutaj - kluczem), który służy do przedłużania licencji o rok. Obie opcje przedłużania licencji znajdują się w oknie zarządzania kontami i licencjami:

 

Wprowadź kod abonamentu - tam podaje się kod (żeton) z pudełka / z ulotek rozdawanych np. na SGA

 

Wykup licencję - otwiera wewnętrzną przeglądarkę, w której można dokonać płatności za licencję poprzez serwis platnosci.pl.

 

Należy tylko zwrócić uwagę które konto jest zaznaczone przed wybraniem opcji wykupywania, aby nie przedłużyć licencji na złym koncie, bo potem może być problem z przepisaniem licencji na inne konto (licencja programu nie dopuszcza takich zabiegów). W przypadku płatności elektronicznych można wybrać jednocześnie więcej niż jedno konto i opłacić wszystkie za jednym razem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...